Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rosszabb dolog az egyirany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rosszabb dolog az egyiranyu szerelemnel?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az arcodba vágja egy év után,hogy csak érdekből volt veled és minden pillanattól elkapta az émelygés mikor hozzád kellett érnie.
2009. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Sokrosszabb dolog van.

A vesekő, a forint mélyrepülése, a nagypapám halála a globális felmelegedés.

Ne aggódj, túl leszel rajta.

2009. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony. Mikor ráébredsz, hogy elcseszted az egész életed, vagy csak egy részét, és látod, hogy feleslegesen, és semmi értelme nem volt. Tegnap óta ezen forgok, és rosszabb érzés, mint mikor szemembe vágták, hogy nem szeretnek viszont.
2009. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Asszem van.De Neked most ez a legrosszabb dolog a világon,megértem.Ne aggódj hamar túl leszel rajta bármi legyen.
2009. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem már volt ilyen. Úgy csinált, mint akinek bejövök, aztán kb. 3 év múlva meguntam, hogy nem szólít le, csak néz és mosolyog, meg szemezünk, aztán leszólítottam, elmondtam neki, hogy mennyire bejön, aztán csak annyit mondott 3 év után, hogy: "Nekem nem." (nekem nem jössz be)

Marha jó érzés volt... de aztán fél év- 1 év múlva kihevertem és találtam egy sokkal jobb pasit, aki szeretett is.:)

2009. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért te úgy érzed nem viszonozza valaki az érzelmeid? Egyébként én akkor is szeretek szeretni, ha nem viszonozzák. Valamiért ha szerelmes vagyok, az az is jelenti, hogy boldog. Biztos vannak rosszabb dolgok is!
2009. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt hiszed, hogy viszont is szeretnek, jól működik a kapcsolat, majd a szemedbe vágják, "bocs, csak fellángolás volt".
2009. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
elég szar az egyoldalú szerelem, szerintem sokan éreztük már. de mikor másfél év után rájössz, hogy más pasiba is beleszerethetsz és nem tudod magadról, hogy mikor jön valaki olyan, akibe nagyon és robban a bomba...na az talán szarabb
2009. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
engem ma dobtak.egyoldalu volt,én imádtam neki csak a szex....legyen boldog a Q..jával!
2009. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. vannak :S Szóval ez legyen a legnagyobb problémád.. :(
2009. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!