Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy megcsalt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy megcsalt a barátnőm egyik ismerősömmel. Ma tudtam meg. Várjak, vajon elmondja-e magától? És ha igen megbocsássam? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
3.5 éve vagyunk együtt. Ő 18 én 22 vagyok. Megcsalt a múltkor egyik ismimmel, nem a haverom.Viszont egyik barátom mondta, hogy látta őket smárolni, aztán kocsival mentek valahova, biztos a csávóhoz. Naplózottban be is bizonyosodott hogy lefeküdtek. Most nem mondtam neki, hogy tudom, nem vagyok az a dühöngő amúgy se, persze szarul esik, de kiváncsi vagyok, vajon elmondja-e? Nem várok egy hétnél tovább. És ha elmondja mondjuk magától. szerintetek megér még egy esélyt? Előre is köszi!
2010. máj. 17. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Hagyd ott. Ha akarod még várd meg azt az egy hetet hátha, de nem hiszem.


19/l

2010. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

öcsém te mekkora egy papucs vagy!

én adnék a csajnak egy pofont, aztán mennék kocsmázni a haverokkal

2010. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De vegyük bele...

18 éves...3,5 éve vagyunk együtt...

14,5 volt mikor összejöttünk...lehet élni akar, és már nem akar velem lenni, de akkor azt is megmondhatná.

2010. máj. 17. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én a megcsalással úgy vagyok, hogyha nem bukik le -> folytatja, mert úgyse bukik le

ha meg lebukik és megbocsájtanak neki -> folytatja, mert elnézték egyszer, akkor elnézik mégegyszer

Tudom, hogy általánosítás, de az esetek többségében így van.. Én nem adnék neki még egy esélyt.. Ha megcsalt, akkor ott valami gond van. Ha valaki szeret valakit, azt sohase csalná meg, bárki bármit is mond, és bármire is fogja..

2010. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

a nők már csak ilyenek, beülnek egy kis bömösbe, és és egyből bugyicsere, persze a fiúkat se kell félteni

ja és nem ér meg még egy esélyt!!!!!!!!

2010. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ne szórakozzon veled, hanem döntse el mit akar. Ha megcsalt és már nem szeret, legalább mondja a szemedbe. Szerintem hagyd a fenébe...
2010. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hagynám, de ő volt életem szerelme...

Persze ha megcsalt és nem mondja meg, otthagyom, mert biztos nem szeret.

Viszont nagyon fáj ez az egész:(

Majd remélem lesz valahogy...Köszönöm a válaszokat:)

2010. máj. 17. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon fiatal volt...

Persze erre nem angyon van mentség, de ha tényleg ő életed szerelme, ennyi idö alatt egy, ismétlem, egy botlás belefér!

Ja és szerintem nem fogaj elmondani. Én se mondanám el, föleg ha szeretnélek, kockáztassa, hogy elhagyod...

2010. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
eredmény?
2010. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!