Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom este nem zuhanyzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom este nem zuhanyzik, csak reggel. Helyes ez így?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 15:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bizony bizony, aki tanult mikrobiológiát az tudja, hogy tényleg jobb este fürödni mert valóban lejön egy védőrétege a bőrnek(jól irtad) és éjszaka van ideje újra épülni, viszont ha reggel füdik meg az ember a bőrnek nincs meg a kellő ideje újraépíteni és sokkal nagyobb a fertőzés veszély, de ez persze csak a tudományos része a dolognak :-)
2009. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

héééééé itt mindenki meztelenül járkál az utcán ?

a ruha rajtad van tehát elég nagy mocsokba kell létezned egész nap hogy te is koszos legyél a szó legszorosabb értelmében, ami koszosság rád-ragad egy nap az maximum az izzadságod...

egyén függő, és kár ezért valakire hümmögni, jó persze napi egyszer teljesen jó hogyha valaki lezuhanyzik, este azért jobb mert általában akkor van ideje az embernek...

2009. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
mert te talán naponta 3x fürdesz..ilyen gyökérséget pff
2009. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én meg olyan vagyok, hogy nem tudok tusolás nélkül nyugodtan aludni. Hiába alszom el olykor-olykor mégis ruhástul, pár óra alvás után, az éjszaka közepén fölébredek, és akkor kivánszorgok tusolni, és csak azután fekszem vissza. Viszont tudatosan sosem megyek az ágyba sem ruhástul, sem tusolás nélkül. Egyenesen viszolygok a gondolattól, hogy nekem föl kéne vennem a pizsamám "koszosan".

De nem vagyok tisztaságmániás, napjában csak egyszer tusolok: este. A fog- és arcmosás persze más tészta.

De a párom csak reggel tusol... Ha megkérem, esetleg este is...

2009. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én meg nem értem mi ezzel a baj? Ki így, ki úgy szereti. Én is reggel zuhanyozom. könnyebben megy úgy az ébredés. 21/l
2009. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Én szeretek lezuhanyozni, mielőtt munkába indulok.

Így jobb közérzettel indul a napom.

De ha mondjuk a barátnőmmel vagyok este, akkor este is beállok a víz alá...

25/F

2009. ápr. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Milyen gyökérségre gondolsz??
2009. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez attól függ...A barátom délután szokott zuhanyozni mielőtt átjön hozzám aludni,ilyenkor nyilván nem fürdik mégegyszer este. Az viszont elég gáz,ha este hogy is mondjam,nem éppen frissen fekszik be melléd...

Szex előtt meg higiéniai okokból (húgyúti/hüvelyfertőzések) is tisztának kell lenni.

2010. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!