Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfogjátok egymás kezét az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogjátok egymás kezét az utcán? Ölelgetitek, puszilgatjátok egymást nyilvános helyeken?

Figyelt kérdés

Párom nem nagyon szokta megfogni a kezem, ha sétálunk az utcán. Azt mondja ez nagyon gyerekes. Nagyon ritkán megfogja vagy inkább ölelget, el poénkodik csak ne keljen megfogni a kezemet.

Szórakozóhelyen/nyilvános helyeken se nagyon puszilgat, ölelget csak minimálisan.

Nekem ez rosszul esik. Már több ismerősöm mondta, hogy nem nézünk ki ugy mintha annyira szeretnénk egymást, néha az se látszik hogy együtt vagyunk. Csak két idegennek látszunk akik egymás mellett álnak. (Ha kettesben otthon vagyunk teljesen más. Állandóan ölelget, puszilgat)

Mit gondoltok erről?


2011. aug. 28. 23:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Úgy látom tényleg nem kapsz értelmes választ. Akkor itt egy. Hát mi ha bárhova is mentünk, mindig egymás kezét fogtuk. Volt mikor csak úgy megállított, magához húzott és megölelt, megcsókolt nyilvános helyen. Szerintem a barátod vagy nem mer felvállalni téged mások előtt, vagy komolytalan, vagy esetleg lelkileg valami zűr leeht neki odabent.. mármint ő gáznak tartja azért mert attól fél, hogy kiröhögik majd.. Egyébként, ha szabad kérdeznem hány évesek vagytok? Mikor 13-14 évesen jártam egy fiúval, mi sem fogtuk egymás kezét sosem, és én is furának találtam a szitut.. mármint nehezen oldódtam fel. Szerintem mindenképpen ülj le vele és beszéld meg hogyan gondolod és te mit szeretnél. Biztos juttok majd valamire.
2011. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Hát ha ölelget, akkor az nem mondható, hogy nem mer felvállalni téged más előtt. Talán kissé rideg fajta.


A kézfogást (vagy lassabb sétafikálásnál a fél karral ölelést) én is igénylem, persze nem kell folyton, azért az túlzás lenne.

És még néhány kósza puszi belefér a tűréshatárba.


Ami már mások szeme láttára nem:

Huzamosabb puszilgatás, hosszú vagy szenvedélyes csókolózás, vad ölelkezések, tapi és a többi.

Ezeket csak kihalt helyeken gyorsan, csendesen, titokban...


Pl undorítónak tartom, amikor villamoson mögöttem (vagy főleg ha előttem) nyalják-falják egymást. Cuppognak, szürcsögnek, púznak, meg mindenféle borzalom. Engem taszítanak az ilyenek, ezért én magam sem teszek ilyesmit...

A kézfogás teljesen más.

2011. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%
cink
2011. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

Én szórakozó helyet írtam, nem pedig nyilvános helyet. Nem mintha a parkban a padon nem masszíroznám néha a párom melleit. Olykor bugyiban turkálás is van, de azt csak kilenc óra után, akkor már nagyon sötét van és kevés a járókelő is. (óránként 2-3)

Múltkor diszkó közepére ki volt baszva egy nagy kanapé. Két meztelen csajszit kényeztettek. Értsd: egyik csávó dugta a szőkét, másikat pedig ujjazták. Nem hinném, hogy ismerősök lettek volna. Vagy mondhatnám azt is: sziget fesztivál. Ott annyi drogos van, szerintem ott az a norma, ha a füvön elkezded kúrni a nőd.

2011. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%

ja szerintem se akar felvállalni valamiért.

mi szinte állandóan fogjuk egymás kezét, öleljük egymást meg stb de nekem is volt olyan kapcsolatom ahol én nem akartam megfogni a srác kezét... az azért volt mert nem akartam hogy lássák h mi egyuttjarunk. nem tetszett eléggé a srác vagy valami...:S

2011. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
igen. Felvállalom, hogy járunk, de durvábbak is voltak már pl. pólója alá nyúltam be fényes nappal egy parkban, ugyanott megujjaztam(naci rajtamaratt természetesen :D)
2011. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
kézfogás szükséges és alap, de ami ennél több, az már nem másokra tartozik, túl intim.
2011. aug. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem, nem, vannak olyan fiuk/lanyok, akik nem szeretik ha mindig fogdossak a kezuket stb.
2011. aug. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 napietus ***** válasza:
29%

én inkább karonfogva. de amúgy igaza van a barátodnak, tök gyerekes dolog folyton demonstrálni, hogy: "nézzétek, van csajom/pasim". nyilvános nyalakodás meg főleg gáz.


szóval ne keríts nagy feneket a dolognak. itt nincs ügy.

2011. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%
Mi sose szoktuk megfogni egymás kezét, inkább átöleljük egymást, de ugy meg nem tudunk egyenesen, normálisan menni xD szoval maradt az h csak simán egymás mellett megyünk. Mi nem szégyeljük utcán a csókot/puszit/ölelést. 15/F
2011. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!