Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok szülei előtt ölelget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok szülei előtt ölelgetitek a párotokat? Csókolgatjátok, puszilgatjátok, stb? Kort nemet is írjatok! És hogy mióta vagytok együtt.21/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze meg is ölelem puszit is adok neki meg minden és ze fordítva is így működik. Persze azért mértékkel...nem vagyunk állandóan egymás szájában.

3hónapja

18/L

2010. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze tényleg mértékkel, hogy az ne legyen a szülőknek zavaró. egy-két puszi, ölelés simán belefér.. sőőt én akkor érzem rosszul magam, ha nem ölelem meg a párom. Az talán úgy tűnhet mások szemében, hogy már nem is szeretjük egymást, pedig ez nagyon nem így van, mert imádom a páromat ♥ 1,5 éve!
2010. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja és 21/L
2010. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

néha idegesit a simogatása meg a puszilgatása pedig ezzel azt mutatja anyuék elött fontos vagyok neki.max egy puszi és egy simogatás...nálam ennyi a max szülök elött

22/L

2010. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát az én szüleim előtt ilyeneket nem csinálunk max a kezét fogom,mert kicsit elvontak ,de az ő szülei előtt még a fenekem is megfogja és nem zavarja őket ...sza szülője válogatja szerintem ....

16/L és fél év

2010. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire mutatja ki a kötődését, érzelmeit a szülei előtt az egyik fél függ attól is, hogy az ő szülei mennyire mutatják ki a családban az érzelmeket. Tulajdonképpen nem kell azt hinni, hogy nem is szereti a párját valaki, ha nem mutatja ki az érzelmeit a szülei előtt, egész egyszerűen csak máshogy szocializálódott.
2010. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Puszi ölelelés igen de hosszabb csókot már nem , én nagyon zavarban érézném magam ahogy szerintem a párom is.


19/L-1éve

2010. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Puszi és ölelés belefér,de csak mértékkel!! 17L-21F Jah,és 1 éve :)
2010. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom ki az a barom aki smárolni fog a szülők előtt.
2010. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak megöleljük egymást, mert engem rohadtul idegesít, ha a szüleim előtt puszilgat, meg csókolgat. De ő is így van ezzel :)

3 éve és én 21/L, ő 23/F.

2010. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!