Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már úgy, hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy képtelen vagy szeretni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy csak az eszeddel tudod, de nem érzed. Így szinte minden semleges. Tudod, hogy mit kéne olyankor érezni, ha szeretsz valakit, de mégsem...

Én így vagyok vele. Nem tudok... szeretni.


2011. aug. 29. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőm így volt velem.. szar volt, sokat szenvedtem, végül szétmentünk
2011. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
képes vagy szeretni, csak a megfelelő ember másfele kóvályog... lesz ez még ígyse :)
2011. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja. ez az eddigi életem állapota.
2011. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is így vagyok... tudom hogy képes lennék szeretni, de nem... csak az eszemmel szeretem a szívemmel nem.Olyan nagyon semleges érzés.
2011. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos annyi rossz dolgon mentem már keresztül, hogy én sem tudok.
2011. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamóca.. ***** válasza:
100%

én sem tudok...

illetve de, plátói szerelem nagyon megy, de ha összejöhetne megijedek vagy nem tudom mi van, és elmúlik. így inkább már enm is próbálom meg összehozni a dolgot, mert aztán csak átvágom szerencsétlen fejét.

2011. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mások mondják, mert belehalni vagy beleőrülni nem tudnék. Szerintem tudok.
2011. aug. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ez az! Én nem csak szerelemre gondolok. És annyira rossz érzés, hogy tudod, hogy kéne lennie valaminek, de nem meg. Olyan üres az egész. :(
2011. aug. 29. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!