Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi a bajom, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a bajom, pedig szeretem (vagyis azt érzem). Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
A barátommal január 10.-én jöttünk össze, de neki akkor még volt barátnője. 1 hónapig szó szerint "kicsinálta" a másik lányt akinek január 10.-én szintén volt már barátja de azt hitte hogy a barátom nem tud róla. Ezért a csaj egy hónap után felment a páromhoz és szakított vele. Azt mondta a barátom soha nem csinált még ilyet életében hogy megcsaljon egy lányt, és valljuk be meg volt szeppenve egy kicsit, azt sem tudta mi legyen. Most azt mondja halálosan szerelmes belém, és nem tudná azt megtenni amit az előző barátnőjével csinált. Azóta boldogságban vagyunk, a kapcsolat elején még csak 2-3szor találkoztunk egy héten, utána egyre nőtt 4-5re és most tartunk 6-7 nél! Persze nem egész nap csak egy pár órácskát vagyunk együtt naponta, és ha találkozom vele én egész nap boldog és energikus tudok lenni. Érettségizik, én viszont nagyon szerelmes vagyok. Mivel megszoktam hogy minden nap látom, nagyon fáj hogy nem találkozhatunk hiszen neki tanulnia kell, és muszáj mennie. A múltkor az anyukája azt mondta hogy nem is tanul otthon csak gépezik. De nekem meg azt mondta hogy tanul.. Amiért nem találkozunk, csak 4 x egy héten, nem eszem, nem alszom és nem tudok figyelni a suliban sem, rontom az átlagomat és undok vagyok másokkal, bezárkózom és flegmán válaszolok fél mondatokban. A kedvenc fehér felsőimet fel tudnám venni, mert jó idő van, én ehelyett hosszú fekete göncökben mászkálok és ha mondok is valamit valakinek akkor minden második szavam az ő neve! A kezemet órán firkálom a nevével. Ez nem normális, de nagyon hiányzik, és ő is azt mondja hogy én is hiányzom neki. Az a baj hogy amikor végre találkozunk, és együtt lehetünk, karjaiban tart, nem érzem magam jól. Csak egy kicsit. Amikor azt mondja "szeretlek" mindig rávágom hogy "mondd a másik lánynak" meg hogy "ne hazudj, és ne állíts valótlant". Tudom hogy szeret, de most hanyagol. Nem bírom felfogni!!! Minden este sírva fekszem le aludni, és sírva is kelek fel. Mit tehetnék??? Megöl a hiánya!
2009. ápr. 18. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe e-mailbe elküldenám neki ezt kérdést,a kommentetl együtt. És megkérném,h legyen velem türelmesebb,és megmondanám h megpróbálok én is az lenni.
2009. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele erről tegnap este sokáig beszéltem neki erről a problémáról hogy hiányzik és elveszítem az életem ha nem látom. Erre elkezdte bizonygatni nekem hogy nem hanyagol, de normális esetet meg indokot nem tudott mondani!

Úgy fejeztük be a beszélgetést hogy nem fogunk veszekedni és hogy szeret és hogy nem hanyagol szerinte. Pedig totál hanyagol, hiszen fogytam is már 4 kilót!!! (az eredeti 55-ből!!!!)

2009. ápr. 18. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát őszintén megmondva ez legyen a legnagyobb bajod, h csak 4x találkoztok! MI mindketten most érettségizünk és 600km választ el minket, szóval a találkozás is megvalósíthatatlan, míg vége nincs az érettséginek! Ha szeretitek egymást ki lehet bírni! És ne picsogj már ,,csak 4 x egy héten,, találkoztok! Vége az érettséginek és ott a nyár! Akkor bepótoljátok! És szerintem azzal ha nyavalyogsz neki, nem segítesz! 18/L
2009. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is elég az a heti 4 alkalom. az érettségi nem könnyű, és tanulni is csak pihent fejjel tud az ember, ennyit elnézhetsz neki, nem könnyű ez a 2 hónap!
2009. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis igen, nem könnyű ez a 2 hónap!!! Otthagytam már, hogy tanuljon de 1 napot bírta ő is és lejött hozzám, akkor újra összejöttünk. Nem bírjuk ki egymás nélkül, mert ő is ilyen mint én (szerencsére) szenved ha nem lát. Megértettem hogy nehéz neki, és megbeszéltük hogy türelmesebb leszek. Persze ez most nem könnyű, és változott a talik száma is, mostmár csak kedden és pénteken, de szerdánként be fogok menni hozzá suli után, 1 órára. Hülye ötlet lenne? Hiszen ugyanakkor végzünk a suliban! Igaz hogy másik suliba járunk de ettől az az egy óra... Rájöttem hogy mivel nem akarom elveszíteni, és ő sem engem, meg kell beszélnünk. Mert én azt sem akarom hogy őt húzzák meg érettségin.:)Előre is köszi a válaszokat.
2009. ápr. 20. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!