Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van tele a világ piperkő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van tele a világ piperkőc fiúkkal?

Figyelt kérdés
Miért jön be a lányoknak az, ha egy srác vasalja a haját, borotválja a hónalját, mellkasát, lábát, csőgatyát hord stb.?
2011. aug. 29. 12:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

mert ez a divat cicukám,nekem is csak ilyen kanok kellenének :$


SP / F

2011. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%

Végül megszűnik a nő és a férfi fogalma és genetikai úton fogunk reprodukálni. Nem lesz egyéniség csak tömeg, és a kapcsolatok érdek kapcsolatok lesznek, megszűnik a szexualitás, helyébe lép a közönyösség.

Pár túlélő a föld alá fog kényszerülni, és orgiákat fognak csapni a férfias pasik és nőies nők a túlélés érdekében.

2011. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12:59

Monroe idejében még talán, de pár évtizeddel később, mondjuk Diana idejében már nem volt akkora divat a göndör haj...és nem igazán hátráltatta a nőket semmiben, ha göndör hajuk volt. De pl. a vasalt haj belóg az ember arcába, csőgatyában pedig csökken az ember szabadságérzete:)


Másik:

Az izzadás ellen pedig szerintem bőven elég jó a dezodor.

2011. aug. 29. 13:08
 14/18 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

Szerintem azért a hónalját borotválja a pasi, de a csőgatya nálam felejtős. Elég kellemetlen lehet amikor abban a feszülős nadrágban feláll nekik. De hát ők tudják. A hajvasalásról meg annyit, hogy amíg én nem vasalom a hajam, addig a párom se tegye. A búza palánták meg nem érdekelnek. Legyenek boldogok, csak ne előttem csinálják.

2011. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nem szeretem ha csőgatyát hordanak, az meg már az ő döntésük h vasalják-e a hajukat vagy sem a szörtelenítésről meg csak annyit hogy engem például zavar ha valaki tiszta szőr nem attól lesz férfi valaki h szőrös
2011. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én pl szőrös vagyok a hasamon a lábamon a mellkasomon a kezemen, a hónaljamon, és nem fogok senki kedvéért mindenhol borotválkozni, vagy gyantáztatni, ha valakinek nem jön be egyéni szicprob
2011. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

fúúj én utálom!! és nem is az hogy alig maradt néhány normális fiú, mindegyik meg akar változni ilyen undorító metroszexuális köcsöggé... kérlek ne tegyétek, maradjatok egyéniségnek, igazi férfinek.. agyjuk kipusztulni a sz*ros csőgatyásokat...

én amiket leírtál mind gyűlölöm!

2011. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

rámjön a röhöghetnék amikor meglátok valakit csőgatyában, egy fiút, szerintem baromi nevetséges..vasalt haj.. az meg hogy férfias hogy reggel felkelek, kivasalom a hajam ?? azt hagyja meg nekem mert lány vagyok, mondjuk én sem szoktam..

szerintem meg ha valaki egy kicsit szőrös, az férfias!

nagyon b.zis ha valaki borotválja mindenét, meg csőgatya..

2011. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!