Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik minden nap beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik minden nap beszélgettek a párotokkal, mindig tudtok miről beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mi minden nap msn-ezünk és sokszor érzem azt hogy egyszerűen nem tudok neki mit mondani. Mert 1 nap alatt nem nagyon történik az emberrel semmi, ami nem személyes téma hanem pl zene, politika, könyvek, akármi, azokat meg már kiveséztük.

Ti hogy vagytok ezzel?

Miről beszélgettek minden nap?


2011. aug. 29. 16:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
igen, én is utálom az msn-t, csak sokkal olcsóbb, mint mondjuk a telefon...
2011. aug. 29. 16:55
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi is facen,vagy egyéb helyeken szoktunk beszélni,múltkor például 14 órán keresztül beszéltünk,de soha nem volt ilyennel gond..aztán később ha találkozunk akkor is tudunk beszélni.Sok mindenről lehet :)
2011. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy MSN, facebook vagy egyébb az is virtuális nyomiság. Telefon még belefér megkérdezed, hogy van, mit csinál, meg hogy találkoztok-e, a többit inkább hagyd a személyes találkozókra, ha kommunikálni kell. Igy simán kihúzhatod kevés szöveggel is.
2011. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16:45: A két bekezdésed nem teljesen passzol össze. Az elején írt módszer éppen azért jó, mert gyakorlatilag végtelen mennyiségű beszédtémát szolgáltat. Éppen ezért nem is merülsz ki MSN-en, mert a következő alkalomra új témák termelődnek. Persze, jobb élőben beszélni, de nem mindenki teheti meg mindig. Csak azért nem kell tartózkodni a virtuális beszélgetéstől, nehogy kifogyjon a téma. Ha egyáltalán ki tud fogyni (tartósan), akkor már gondok vannak.
2011. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy azért tartózkodjon a virtuális beszélgetéstől, mert hamarabb kifogyik, hanem egyszerűen személytelennek tartom és értelmetlennek. Én már láttam olyat is, akik egész nap MSN-en lógtak egymáson és csak szexelni jártak össze. Az meg már milyen? Az ilyesmi jó, ha mondjuk külföldön vagy, esetlegvalami miatt hosszabb ideig nem találkozhattok, de én ilyenkor is nagyobb előnyben részesitem az e-mail. Amúgy olyan nincs, hogy ki fogy valaki a témákból, mindig van mit mondani. Persze ha egész nap az MSN-előtt ül az ember, akkor ne is várja, hogy extrém dolgok történnek vele. :)
2011. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi mindennap együtt vagyunk,és tudunk miről beszélni,vhogy mindig szóba jön vmi,akár sims,gyerekorunkról,aktuális probléma ha nekem van vagy neki,mi volt munkahelyen,vagy könyvek,én szeretek olvasni ő nem,de mesélek neki.Igazából ilyen csacsogós vagyok,szóval bármiről el tudok beszélgetni,de lehet,h nektek is jobb lenne,ha mikrofonon beszélnétek,ha nem tudjátok megoldani élőben,vagy telón.Szóban jobban jönnek a témák,mert msnen gondolkodsz meg minden.:)
2011. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. aug. 30. 05:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!