Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Már nagyon kétségbe vagyok esve. Egyszerűen nem tudok hol ismerkedni. Barátaim nem nagyon vannak, egyedül nem szeretnék szórakozni menni. A fősulin szinte csak lányok vannak és eleve kevesen vagyunk a szakomon. Nem tudom, hol ismerkedhetnék egyedül, társaság nélkül is. Van valamilyen tippetek?
2011. aug. 29. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt lesz itt vagy 20 jelentkező.
2011. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krvua ***** válasza:
100%
WoW
2011. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én szívesen elveszem a szüzességed:)


22/F

2011. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

kávézó, könyvesbolt, könyvtár, étkezde, szakkör, pláza, séta a városban, sportolás közben,...

bárhol, ahol az idődet töltöd

2011. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Hasonló cipőben járok. Álljunk össze, mint két kicsi legó.
2011. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sovietunion ***** válasza:
66%
ha csaj vagy és nem trafó akkor a webrandit ajánlom de ha nincs kedved akk úgy beheggesztelek hogy 2 évig azt se fogod tudni hogy hol vagy.
2011. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Barhol ismrkedhetsz, elsosorban nyitottnak kell lennedd hozza. Tarsasag nelkul nehezebb, ez esetben a netet ajanlom, itt a gyakorin is lehet ismerkedni. Akar velem is :)
2011. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!