Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem értem? Mi lehet a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyok egy fiúval, aki fiatalabb tőlem. Nagyon sokat voltunk együtt, sokat beszélgettünk, nevettünk. De közben bevallotta, hogy ha idősebb lenne, akkor járna velem és mióta ez megtörtént azóta rám sem ír facebookon és teljesen megváltozott, vagyis már rám sem hederít, mintha kerülne engem. Miért csinálja ezt? Velem lehet valami baj?
2011. aug. 29. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit reagáltál neki?

Hány éves?

2011. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyerekes..
2011. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából, mikor elmondta nekem akkor csak néztem, nem nagyon bírtam mit mondani, csak azt hogy: ,,Köszi hogy ez elmondtad nekem."Egyébként 11 éves, 5 évvel fiatalabb nálam.
2011. aug. 29. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor nem tudok mit mondani. Nem vagyok gondolatolvasó. De ő még igen csak gyerek.
2011. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát figyelj, ő még csak 11 éves... még nagyon gyerek -tudom mostanában a gyerekek nagyon hamar felnőnek (vagyis azt hiszik)- hagyjad szerintem, keress egy korodbeli fiút, vagy 1-2 évvel idősebbet

nem érdemes erre a fiúra úgy nézni h akár járhatnál is vele


18/L

2011. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!