Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom nem engedi, hogy szoknyában járjak, voltaképp milyen okból szerinted?

Figyelt kérdés

plusz eladói végzettségem van, munkát keresek, erre lenne egy felvétel kisboltba, azt sem engedi, hogy oda menjek dolgozni - féltékenységből.


nos az okokra vagyok kíváncsi, mi oka erre, az én ötleteim, nem tudom helyesek e, arról is örülnék véleménynek:

- vagy magából indul ki, mert lehet őt izgatják a szoknyás lányok és úgy van vele, nehogymá a bnőjére izguljon valaki

- vagy azt hiszi, hogy szoknyában megcsalnám, gatyában meg nem?


szerinted?


2011. aug. 30. 10:32
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

általában az ilyen agresszív, beteg emberek megtalálják a hozzájuk illő, gyenge jellemű nőket, akik nem mernek kiállni magukért, és azt hiszik, normális, ha egy férfi birtokolja őket.


igaziból nem sajnállak, ha ennyire életképtelen vagy, megérdemled.

2011. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet, hogy ehhez is köze van? [link]
2011. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
48%
napietus-nak üzenem h gyíkarc mer nem értette h írtam! én a palijára írtam h off ember és ÉN nem kérnék olyat a bnőmtől h ne hordjon! érted teeee...?
2011. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 napietus ***** válasza:
utolsó, én a kérdezőhöz szólta, nem hozzád, félreértetted.
2011. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Szard már le,hogy mit mondd! A pasid nem normális,hogy beleszól az öltözködésedbe.
2011. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kidobnám a barátomat ha ilyeneket művelne velem.
2011. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

"Nem lehet, hogy ehhez is köze van? [link]


elolvastam, nem, nincs köze hozzánk

a szex maximálisan működik köztünk

2011. aug. 30. 19:44
 38/41 A kérdező kommentje:

"általában az ilyen agresszív, beteg emberek megtalálják a hozzájuk illő, gyenge jellemű nőket, akik nem mernek kiállni magukért, és azt hiszik, normális, ha egy férfi birtokolja őket. "


azt hiszem ő így nőtt fel, tényleg nem látja saját magát :(

2011. aug. 30. 19:45
 39/41 napietus ***** válasza:
ó, nehogy még Te sajnáld...az ilyen emberek gonoszak. velejükig romlottak, biztos láttál már olyan körtét, ami kívül szép, kicsordul a nyálad, ha ránézel, de a belseje rohadt. nos, a kedves "barátod" ilyen, csak emberben.
2011. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nem a szexre értem, hanem arra, hogy szerinte a jóízlésű nő nem öltözhet nőnek.
2011. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!