Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom nem engedi, hogy szoknyában járjak, voltaképp milyen okból szerinted?

Figyelt kérdés

plusz eladói végzettségem van, munkát keresek, erre lenne egy felvétel kisboltba, azt sem engedi, hogy oda menjek dolgozni - féltékenységből.


nos az okokra vagyok kíváncsi, mi oka erre, az én ötleteim, nem tudom helyesek e, arról is örülnék véleménynek:

- vagy magából indul ki, mert lehet őt izgatják a szoknyás lányok és úgy van vele, nehogymá a bnőjére izguljon valaki

- vagy azt hiszi, hogy szoknyában megcsalnám, gatyában meg nem?


szerinted?


2011. aug. 30. 10:32
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
67%
Féltékeny.Biztos jól áll neked a szoknya és sokan megnéznének benne,ő meg nem szeretné ha valaki is megpróbálna lecsapni a kezéről.
2011. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

"ha határozottan fellépsz és megmondod, neki hogy szereted, de nem tilthatja meg, hogy mit vegyél fel, akkor talán felfogja, hogy másképp kéne csinálnia a dolgokat..."


már mondtam neki, ha meztelen lennék is mindenki azt látná rajtam, hogy szerelmes vagyok a barátomba


a legnagyobb bajom a féltékenységében, hogy mások előtt nem akar így felvállalni.

pl amikor kivágott felsőben voltam, és belül mardosta a düh, épp akkor kérdezték meg mi az a fél szivecske a nyakában (amiről simán levágós, hogy a párjától van) mire ő azt felelte: "nem tudom minek van, le kellene már venni, mert zavar"-arra amit szeretetem jelélül adtam...

és később elmondta, hogy szégyellt engem, mert kivágott felsőben voltam, ezért mondta ezt - csak a kérdezőn látszott, hogy még ő szégyellte magát a válasza miatt...

2011. aug. 30. 11:07
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szoknyát nem akarja, azt írtad, dolgozni sem engedne. Nem féltékeny, csak BIRTOKOLNI akar. Le akarja rombolni az önbizalmadat, az egzisztenciádat, hogy teljesen tőle függj, esélyed se legyen ellenkezni és otthagyni. Olvasd el a 9és 1/2 hét című könyvet. A filmmel ellentétben a birtoklás és függés lelki része remekül be van mutatva.
2011. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

igen ez birtoklás szerintem is

és ő fel sem fogja!!!

majd elolvasom a könyvet, már olvastam a neten ilyesmit


kinyomtattam neki egy cikket a pszichológiai erőszakról,

[link]

az erőszak sajátosságai című rész 2-es pontja pl, a következő:

"2. A házastársi erőszak négy kategóriába osztható


* Pszichológiai erőszak az élettárs személyének becsmérlése, kritikával vagy gúnnyal történő megalázása, primitív magatartással való kezelése.

*....."


ugyanis ezeket is kapom, amikor arról beszélek vele, hogy egy társ együtt örül a jónak, együttérez, ha tud segít a bajban és nem az észt osztja - erre ő elkezdett okoskodónak gúnyolni, voltaképp mindig és mindig a falnak beszélek.

2011. aug. 30. 11:14
 15/41 anonim ***** válasza:
87%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:44


Még szerencse, hogy a pics@gatya és a gúnya között van átmenet :) Az én barátnőm ne nézzen úgy ki, mint egy útszéli. Tény, hogy soha nem is jönnék össze olyan lánnyal, aki úgy öltözködik. De mellettem ne is kezdje el. Öltözzön csinosan, vegyen fel sortot/rövid szoknyát de NE pics@gatyát és miniszoknyát. A kivágott felsővel sincs baj, amíg az inkább ízléses és csinos, semmint rib@ncos. Örülök, hogy a barátnőm értelmesebb az átlagnál és annak ellenére, hogy neki igencsak volna mit mutogatnia (177 magas, szép karcsú) mégis csinosan öltözködik, amivel ugyan láttatja a 10 pontos alakját, mégsem teszi közszemlére. Soha nem kellett még azt mondanom neki, hogy ezt meg azt ne vegye fel, mert szerencsére van annyira kulturált és még egyszer hangsúlyozom, értelmes, hogy nem fogja magát lealacsonyítani 1-1 ruhadarabbal a sok magamutogató pics@ mellé.

2011. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

"9és 1/2 hét " ez helyes cím?

szerző?

2011. aug. 30. 11:16
 17/41 anonim ***** válasza:
[link] itt a könyv linkje, nem tudom, fenn van-e a neten
2011. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

"Még szerencse, hogy a pics@gatya és a gúnya között van átmenet :) "


nálunk sajnos nagyon a gúnya felé van tolódva ez az átmenet, már az is sok, hogy nem érzem magam nőnek kinézetre néha, komoly majdnem férficuccokban kell járnom

farmer+póló, vagy + trikó

semmi magassarkú, mint aki mindig takarítás közben csak leugrott a boltba kinézet

zéró nőiesség

2011. aug. 30. 11:25
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
a párod betegesen féltékeny és a későbbiekben ezt nagyon keményen meg fogod sínyleni...én a helyedben elhagynám
2011. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Tajparaszt ***** válasza:
100%

Ez már nem egészséges szerintem sem. Keress másik pasit.

Jó, tudom leírni könnyű...de akkor is.

2011. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!