Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEhet szerintetek 15-16 évesen úgy egymásba szeretni hogy késöbb házasság legyen belőle?

Figyelt kérdés
és hány évesen ajánljátok ti a házasságot 25-30? mi az ideális ( ezt most csak úgy kérdezem nem az elsőhöz tartozik)
2011. szept. 2. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet :) példákat is mondhatnék de nem mondok :) lényeg h én több embert is ismerek akik már 30 felett vannak így :)
2011. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom volt már ilyen, de nem ajánlom :D Ha nem éled ki magad akkor nem lesz jó a házasság. Elvileg..

Szerintem mindegy mikor házasodsz csak szerelemből tedd az a lényeg.

2011. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
esélytelen.......
2011. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a párommal 16 évesen jöttem össze, és most vagyunk 24 évesek.....

Szeretjük egymást, együtt tervezzük az életünket, de én azt mondom, hogy bármi lehet..(amilyen világban élünk)...persze vannak viták is, kissebb veszekedések, de szeretjük egymást:) Még nem házasodtunk össze, de az is tervben van, majd jövőre..... :)

Szerintem létezik ilyen, csak nagyon ritka. Nagyon hosszú folyamat az "összecsiszolódás" :)

2011. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2011. szept. 2. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet. Bármi lehet.
2011. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
inkabb leszek 100x k.rva, mint egyszer feleség.. vagyis, előtte sok mindent ki akarok probalni :)
2011. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze :) Én 15 évesen ismerkedtem meg a párommal (ő 17 volt), most 4 év elteltével még mindig nagy a szerelem, és elképzelhető, hogy pár éven belül esküvő :) Természetesen a fiatalon létesített kapcsolatoknak is meg van a maga hátránya, de én azt mondom, az összecsiszolódás és a közös jóra törekvés a lényeg. Manapság, amikor mindenhonnan ömlik az "éld ki magad, lehetőleg minél több emberrel, különben boldogtalan leszel" szemlélet, amivel nem értek egyet, sajnos kevés az ilyen kapcsolat, de létezik! Csak (mint minden kapcsolaton) dolgozni kell, hogy boldogok legyetek.
2011. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Létezhet, persze. De az sok mindenen múlik, hogy mennyi ideg működőképes a kapcsolat. Ritka, ha valaki élete végéig boldog az első szerelmével.
2011. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!