Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 eve jarok 1 fiuval, de komolytalan es nem tartja a szavat szinte soha..Mit tegyek ebben a nehez helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem all ki mellettem, es teljesen mashogy gondolkodik mindenrol, azt keri tollem hogy koltozzek ossze vele 17 eves vagyok meg van 2 ev sulim, nem mehetek el csak ugy foleg hogy milyen komolytalan, de azt mondja szeret, igazabol en is erzem hogy szeret de ez nem eleg. Tegnap azt kerte hogy tartsunk 1 honap szunetet es aztan lassuk hogyan tovabb, a csaladban mindenki azt mondja fejezem be vele orokre, es tudom hogy igazuk van mindenbe, csak szenvedunk mindketten, ebben az evben vegig szenvedes volt minden, sokszor osszetorte a szivem, de ugyanakkor barmit megad nekem amit kerek, es volt hogy egy honapban minden szombaton szallodaba mentunk es egyutt voltunk, nem sajnalja kettonkre a penzt, de gyerek gondolkodasal van, pedig mar 20 eves. Ti mit gondoltok errol a helyzetrol?
2009. ápr. 19. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is hagyd a francba. Ha nem lehet hinni a szavának, akkor állandóan idegeskedni fogsz. Tuti, hogy lesz majd másik fiú, ennyi idősen meg pláne. Az meg hogy mentek szállodába, lehet hogy azért van, mert tudja, hogy rosszat csinált, és így akar a lelkedre hatni.
2009. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, ennek semmi értelme így.Aki szünetet kér, az 1 percig se gondolja komolyan a kapcsolatot. Kétlem, hogy annyira nagyon szeretne. A pénz meg ne befolyásoljon. Elhiszem, hogy tetszik szállodákba mászkálni, de ne az tartsa már össze a kapcsolatotokat...
2009. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg értelmetlen!Olyanra pazarlod a drága éveidet,aki meg sem érdemli,ahelyett,hogy találnál egy olyan fiút,akivel minden perced boldogan telhetne!Szerintem is add fel ezt a "kapcsolatot".
2009. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ez a pasi nem érdemel meg téged:(

szakíts vele.ennél csak jobb lehet.

2009. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elottem szoloknak igazuk van, szakitsal vele. Nyilvanvalo az irasodbol, hogy nagyon komolytalan, az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni. Nemcsak szenvedsz, hanem az idod is pazarolodik. Dobd ki!
2009. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted, hogy nem áll ki melletted?


Összeköltözni nem szabad, suli után lehet csak! Addig meg kell várjon ha együtt maradtok.


Egyébként valószínűleg éretlen egy komoly kapcsolathoz még. de jó megoldást javasolt, kis szünet csak használhat. Engedni kell, hogy felnőjön, és ezt csak egyedül tudja megtenni. Csak azt lehet tenni, hogy elmondod, hogy mennyi minden milyen jó ebben a kapcsolatban, de hogy ez meg ez rosszul esik.. konkrétan. Aztán menjen és eméssze. te meg találkozz a barátnőiddel de ne otthon sírjál! nem szabad.


megértem a szüleidet, nagyon rossz a kislányukat szenvedni látni. És egyébként igazuk van, ahogy te is látod, abba kéne ezt hagyni. Már csak azért is mert nem tudsz tőle tanulni!!!!


30/L

2009. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki mindenképpen.Tudod mire kell a szünet neki?(bocsi h ezt mondom de:)Megy kefélni minden útjábakerülővel.20 évesen szabadon?Rohan a diszkóba egyéjszakásért...Tényleg nem érdemel meg.1ónap félig együtt ,félig külön jobban fájna mintha végleg végetvetnél vele.
2009. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah,a 19:40-es vagyok.Én 17/f vagyok lassan 2 éve együtt a barátnőmmel.Eszembe sem jut szünetet kérni,mert szeretem.Akkor ha ő szünetet kér,vajon mennyire szeret igazán?Keress mást.Sok sikert a párkereséshez,ha megteszed ezt a nehéz lépést.
2009. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A tegnap azt mondta hogy nem fog ram varni 2 evet mig kijarom a sulit ez nagyon rosszul esett nekem. De megirtam sms-ben hogy szakitok mert nem veszi fel a telefont es talalkozni se akar az 1 honap szunetben. nem irt semmit se ra.
2009. ápr. 19. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már te heverj a lábai előtt egy ekkora szemétládának!Repüljön végleg minél hamarabb,hidd el később hálát adsz az égnek,hogy megszabadultál tőle!Az elején persze rossz lesz,mert azt irtad szereted,de mit tudsz még szeretni egy ilyen köcsögön?Gondolkozz logikusan,a kapcsolat nem jó,akkor miért maradj vele?Szenvedni,pazarolni az időt?Inkább heverd ki,barátnőzz,csavarogj,gondold át a dolgokat és majd csak találsz egy rendes srácot aki megbecsül.Addig is egyedül is lehet élvezni az életet,pl a szabadságot,miért jó neked egy rossz kapcsolat ilyen fiatalon?Semmibe sem vesz téged,tisztán látszik külső szemmel.Drukkolok,hogy jó döntést hozz,hidd el ha tovább húzo,kárba vesznek egy ilyen pasira ezek a gyönyörű évek,amiket sosem lehet visszahozni!**
2009. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!