Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél hasonló helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél hasonló helyzetben, meddig viselnéd el ezt a számomra így komolytalan kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kérem segítsen aki hasonlókat tapasztalt már, nem akarok hisztisnek tűnni, de lassan azt érzem, kevésnek tart arra párom, hogy őszintén beszéljünk a kapcsolatunk komolyságáról, eljegyzés vagy hasonló 4 év után azért került csak elő, mert én előhoztam a kérdést.


Olyan mintha én akarnám, ő nem, és kicsit csalódottan de a szemembe már nem a nagy Ő-t látom őbenne. Azt hittem ha 2 ember szereti egymást, akkor ez nem kérdés...ezek szerint mi nem vagyunk egymásnak valók...Fáj ezt beismerni, de a kapcsolatunk már nem az igazi, amióta (pár hónapja)napirendre került ez a téma, mit tennétek ti, egyáltalán meddig szabad elmenni ilyenkor a lány részéről, és főképp meddig türelmesnek maradni???


2010. jún. 29. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2010. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha szereted, és valamikor úgy érezted, hogy ő a nagy Ő, akkor légy türelmes. A pasikkal nem egyszerű, de ezt mindenki tudja.

Nálunk pl. pont fordítva van, szeretjük egymást nagyon a párommal, már 6 éve együtt vagyunk, és én húzom-halasztom mindig az esküvőt. Biztos önző dolog, de én szeretném a diplomámat az én nevemre megkapni, hogy tudjam, hogy azt igenis én egyedül értem el, a magam erejéből, és nem XYné-ként csináltam meg. Nálam most a suli az első, ha ezzel megvagyok, tőlem jöhet az ásó, kapa, nagyharang.

Adj neki időt, engem is megért a párom, és türelmes. Talán csak megijedt a felelősségvállalástól...

24/L

2010. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi már 5 éve élünk együtt,de még csak pár szót ejtettünk az eljegyzésről,családalapításról!Nekem már minden vágyam hogy megkérjen,bár tudom az anyagi helyzetünk jelen pillanatban nem engedi,de előbb utóbb eljön az ideje!

Én 25 éves vagyok,szóval már jó lenne..

2010. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jajj de gyorsak vagytok, én 27 éves vagyok, és hát egyet s mást megéltünk egymás mellett jóban-rosszban, de azt hiszem nekem a türelem fogy, az meg megöli az eddigi tiszta érzelmeimet, nehéz, mert a tesze fosza, döntésképtelen embereket ki nem állom, no meg fáj, hogy értem ennyi felelősséget nem tud valaki ennyi idő után kimutatni.
2010. jún. 29. 13:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Jajj de gyorsak vagytok, én 27 éves vagyok, és hát egyet s mást megéltünk egymás mellett jóban-rosszban, de azt hiszem nekem a türelem fogy, az meg megöli az eddigi tiszta érzelmeimet, nehéz, mert a tesze-fosza, döntésképtelen embereket ki nem állom, no meg fáj, hogy értem ennyi felelősséget nem tud valaki ennyi idő után kimutatni.
2010. jún. 29. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem üljetek le megbeszélni,hogy végül is ki mit akar.

És akkor legalább tisztába leszel azzal hogy akarja-e a házasságot,vagy jó neki így,és akkor te is eldöntheted hogy hogyan tovább.

2010. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ez a beszélgetés már megtörtént, pontosabban az én beszédem, nesze neked, fogd meg jól kb.a válasza, magyarra fordítva: ja nem is gondoltam hogy neked ez fontos lehet?

akkor azt hiszem itt csak én lehetek a hibás a félreismerés miatt, én meg aztán nem akartam nyomulni,csak vártem, hogy talán majd ő előhozza, de ez már nekem is sok volt most egyszerre, de még mindig rögeszmém, hogy ha kölcsönös a szerelem, akkor ez nem lehet kérdés két ember között, ááá elment a kedv!!!

2010. jún. 29. 14:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Ebbe igazad van,hogy az lenne a természetes...

de ő mindig is házasság ellenes volt?

Mi is beszélgettünk már a családalapításról,bár a párom annyira nem ragaszkodik a házassághoz,már 7 éve élünk együtt,szóval már házasságnak is sok,szokták mondani,de azért már jó lenne..ugyhogy nem vagy egyedül

28/L

2010. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, kicsit fura amit írsz, mert ha párod tényleg szeret akkor nem gondolkodik rajta sokat. Nem az van a háttérben, hogy neki így kényelmes valami miatt? Mert azt nem tudom, hogy együtt éltek-e, vagy még szülőkkel.
2010. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát hogy kényelmes e vagy sem, nem tudom hogy ilyen módon ő mérlegel e, biztos kényelmes neki, ahogy nekem is, csakhát az a plussz hiányzik, ami miatt teljes lenne ez a szimbiozis, külön élünk amúgy a szüleinktől, bár lehet hamarosan egymástól is. Vannak dolgok amiket nem tudok elfogadni, illetve azt igen ha valami nem megy azt ne eröltessük, de hát dönteni is csak akkor lehet ha mindkét fél kinyitja a száját, bólogató paprika jancsira meg nincs szükség...inkább a magány...még ha fájdalmas is
2010. jún. 29. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!