Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek egy 19 éves lányról, aki nem ítéli el a "csak szex" kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sőt, még része is van benne...

Elítélitek?


2011. aug. 30. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

17:06 vagyok

Neked is vannak igényeid, miért kéne bárkinek is ezért elítélnie. Persze jobban jársz majd ha komoly kapcsolatban nem említed meg :)

2011. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el. Nekem is vannak szükségleteid és igényeid. A legnagyobb ribancozók azok a pasik szoktak lenni, akiket kikosaraznak.
2011. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

figyu. én nekem teljesen mások az igényeim fiú létemre, kissé gusztustalannak tartom az ilyet .de ha valaki ilyenre vágyik akkor hajrá.

aztán lehet h jó barátok lennénk ,de aki így gondolkodik az többnyire közönséges,primitív jellemre vall

18f

2011. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Eddig ő a 3. testi kapcsolatom. Az előzőkkel csak 1 hónap után, vagy még hosszabb kapcsolat után feküdtem le, de vele más. Rá nem tudok úgy nézni,mint egy pasi, akit szeretek. Csak úgy, h kívánom. Érdekes érzés! :D
2011. aug. 30. 18:46
 15/16 anonim ***** válasza:

Üdv!


Én nem ítélem el, csak azt hogy nem találtuk még meg egymást :D

Tartós szexkapcsolat egy kedves, megbízható lánnyal: ez minden vágyam.


22év felső-középkategóriás hímvessző, atletikus alkat.


Valaki dobhatna rám egy privátot...

2011. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nekem a tapasztalatom:

először így álltam hozzá,hogy nincs abban semmi rossz ha jól érzem magam. amugy elég egyedül érzem magam,legalább addig legyen valami. volt egy srác,akit érdekeltem. csak csók volt, meg aztán együtt aludtunk,de így is elkönyvelt szerintem ribancnak.. azóta nem beszéltem vele, átnéz rajtam. pedig nekem nagyon bejön,és hosszabb távon is el tudnám vele képzelni. és voltak mások akik nem így gondolták,akik értékelték a dolgot, de végül ugyan úgy egyedül maradtam,és akit komolyabban érdekeltem volna azt ezzel elriasztottam. szerintem nem éri meg. lassan ott tartok hogy hallották az emberek hogy nem vetem meg a dolgot,a csajok többnyire ribancként néznek rám (főleg hogy rám több figyelmet fordítanak a pasik mint rájuk,mivel azt hiszik hogy kapható vagyok egy éjszakára..) és a pasik meg eleve ugy indítanak hogy arra kellek csak. nekem ez igy nem jó hosszú távon, egy-két pasi után rájöttem hogy nekem ez igy nem kell. legfeljebb akkor ha amúgy se lehetne több távolság vagy akármi más miatt,de nekem olyan pasi kellene aki mindig ott van és nem egy könnyűvérű csaj vagyok a szemében.

azt pedig te tudod hogy te mit szeretnél,ha számodra oké a dolog akkor hajrá. vannak olyan lányok akik hasonlóan gondolkoznak,én is találtam,ő megért és ő tényleg barátnő. egy igaz barátnő nem ítélkezik.

2011. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!