Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagyott el ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyott el ha szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Imádtuk egymást. Túl féltékeny vagyok és azt mondta nem bírja tovább. Amúgy minden más tökéletes volt! 1 hete nem keres. A pasikat tényleg ilyen könnyen el lehet "üldözni" ? Ha hiányoznék neki felhívna...
2011. aug. 30. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ásó
2011. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert idióta vagy azért! És remélhetőleg tanulsz ebből. Ne akard irányítani a barátod, mert ez lesz a vége.
2011. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem becsülöd meg a kapcsolatodat...én ha a legkisebb rosszat tettem a szerelmemnek azonnal akár órákig vagy napokig képes vagyok küzdeni azért hogy teljesen elfelejtse...


Szerintem tedd te is ezt...kérj még egy esélyt.....

2011. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a 2. esélykérés csak fiúknál gázos .lányoknál mind1.

szval kérj még egy esélyt és kicsivel legyél tudatosabb ne tegyél mindent úgy ahogy "alapba" tennéd:D

2011. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz. Egyrészt túl büszke vagyok ehhez, másrészt ha én keresem sosem tudom meg hogy felhívott volna-e valaha :-(
2011. aug. 30. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
ne haragudj de te nem vagy normális. most itt rinyálsz hogy imádod, utána meg közlöd hogy túl büszke vagy odamenni hozzá még egy esélyt kérni. + neked nem elég az hogy egy hete nem keres? igen ha kellenél már rég keresett volna. várhatod egy évig is, nem fog felhívni mert elege lett belőled. de ha te meg túl büszke vagy akkor neked nem való párkapcsolat, ezt meg b.szhatod.
2011. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm!
2011. aug. 31. 00:29
 8/8 anonim ***** válasza:
No? Mi lett?
2012. nov. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!