Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most van esély vagy nincs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most van esély vagy nincs?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy csaj aki tetszik és meg is mondtam neki, és azt is hogy járnék vele. De azt mondta hogy egy ideig nem akar pasit, meg hogy nem jövök be neki, de nem értem, mert amikor találkozok vele rajtam kívül van még jó pár ismerős fiú mondjuk a strandon és szinte csak velem van, velem beszélget, meg ilyesmi. Akkor most mivan??? LÁNYOK! Az lehet kifogás h nem jövök be neki csak azért mert nem akar pár hónapig járni senkivel? Vagy komolyan gondolja?
2011. aug. 31. 21:34
 1/10 Inkog Nito ***** válasza:
Barátként gondol rád nem pasiként.Sajnos ez a legvalószínűbb.Szerintem mondj le a dologról...
2011. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom de Inkog Nito-nak igaza van, egyet kell értsek vele. Jobb,ha más nő utána nézel. Téged nem fog sosem pasiként kezelni. Főleg, ha már meg is mondta, hogy nem jössz be neki. A külső nagyon sokat számít a lányoknál, így a választás az övéké, neked nincs esélyed sajnálom.
2011. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ezért magyarázok én itt mindig, hogy mondjuk már meg a másiknak ha nem akarunk tőle semmit mert szar dolog kétségek között vergődni! hogy a k* életbe!

nem merte megmondani egyenesen, de ez elutasítás volt! nem akar tőled semmi! sem most, sem később!

2011. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! És héhaver teljesen egyet értek veled
2011. szept. 1. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy nem akar tőled semmit,csak épp jól esik a büszkeségének, ha körülötte lihegsz és a barátnői szemében nő egyet ennek köszönhetően, mert esetleg irigylik tőle a szitut. Keress mást, feleslegesen pazarolod az idődet rá.
2011. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ami nem megy azt még ne eröltesd mert még porul jársz,legyél jóban vele anyi ha nem akarsz már tovább rá várni inkább csajoz mert ha egy lány azt mondja nem akar egy ideig pasit hát az ugy is van.
2011. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod, nagyon elaljasult a mai fiatalság, sajnos.


Mi ez a szöveg, hogy most nem akar pasit? Amikor én megismertem a párom, én sem akartam, sőt, kifejezetten élvetem, hogy szingli vagyok, de aztán beleestem, ez ellen nem tudtam it tenni, összejöttünk, és együtt vagyunk. És azóta eltelt két év.


Amúgy meg sajnos nagyon sokuk élvezi a figyelmet. Főleg ha tudja, hogy odavagy érte, ennek ellenére húzza az agyad, mert élvezi a figyelmet (lásd: strandos sztori).

Sajnálom, hogy pont egy ilyen tetszik. Találsz jobbat.


És héhavernek igaz van, és sajnálom őt, hogy ilyen negatív tapasztalatai vannak. Én mindig megmondom a másiknak egyenesen, hogy bocsi, de nem pálya.

19/N

2011. szept. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

héhaver, komolyan mintha a gondolataimban olvasnál!


Tényleg kva idegesítő, hogy hogy merik a nők ezt megcsinálni egy pasival. Miért nem küldi el a p*csába az embert, ehelyett kétértelmű sz@r szöveggel húzzák az embert.

Undorító, fel sem fogják, hogy a másikban mi zajlik le, csak saját magukkal foglalkoznak.


Kérdező bocs az offért, de én is egy hasonló helyzetben vagyok, 2 hónapig jártam egy lánnyal, és hopp, ő nem akar kapcsolatot senkivel. De hozzáteszi, hogy nem biztos benne.


Nagyon sokan mondták, hogy ne foglalkozzak vele, ha akar valamit majd úgy is keres, én nem hittem el, mert én voltam annyira fer, hogy elmondtam, hogy szeretem és kell nekem, TUDTA, hogy mit akarok, de ez a kétségben hagyás...


A válasz a kérdésedre, tudom milyen sz@r várni, hagyni, de tényleg ez lehet a megoldás, ha többet foglalkozol vele, akkor csak még nagyobbat koppansz, és a szemében is csak lesüllyedsz. A nőknek tényleg nem ez kell, sajnos rá kellett jönnöm. Ha szereted köcs.ög vagy, ha nem foglalkozol vele? Te vagy az álompasi.

A női agy kifürkészhetetlen.

A másik tanács, amit néhány idős embertől hallottam, hogy ha ráhagyod a vitát, legyen igaza, te magadban tudod, hogy egy oltári nagy baromság, de mindegy. Ez állítólag a hosszú kapcsolat titka.

Még egyszer bocs az OFF-ért, de ez most kijött belőlem...

2011. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Azért én felszólalnék a 0,01 % nevében: nem minden nő ilyen p*csa!!

Egyébként teljesen megértelek titeket, és annyira sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültök... :S Ez most együttérzés, és nem szarkazmus.

De vannak még normálisak, csak nagyon kevés, ezért nehéz rájuk találni.

A legnagyobb sz@r kamuduma, hogy ő most nem akar kapcsolatot... egyszerűen nem kellesz eléggé. Nagyon élvezi, hogy figyelsz rá, de nem kellesz neki. Minden más naná: a figyelem, a törődés, a szeretet...

Nagyon irritálnak az ilyen hülye k-vák, mert az ilyenek miatt savanyodtok meg ti, hímek, és a fájdalom miatt meg úgy gondoljátok, hogy "ááh, minek vesztegessem az energiáim..."

Mi meg már csak szívunk, mert ti már sebzettek vagytok... :S

(amúgy meg ez fordított esetben is előfordul.)

2011. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, bocs: 19/N
2011. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!