Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan veszekedünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan veszekedünk, de nagyon szeretjük egymást, szakítsunk?

Figyelt kérdés
3hónapja vagyunk együtt,iszonyúan szeretjük egymást,de nincs olyan hét,hogy ne kapnánk össze valamin,és ezek a veszekedések elég durvák.A k***aanyázások is gyakoriak és néha úgy volt példa..Mit csináljak?
2009. ápr. 19. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
ez nem normalis, nalunk nem volt ilyen durva, de sokszor veszekedtunk valamin. Nagy nhezen 2 ev utan vege lett, de minel tovabb huzod, annal nehezebb lesz kilepni a kapcsolatbol. Ha mar az elejen ez van, mi lesz kesobb?
2009. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mindig a veszekedés a legmegfelelőbb megoldás!

Probáljátok megbeszélni hogy mi a probléma...Beszéljétek meg hogy mi is a probléma és béküljetek ki egymással mert ha szeretitek egymást az sokkal fontosabb...

2009. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tom mért nem küdlt el rendesen a kérdésem.szóval néha volt rá példa hogy úgy éreztem simán emeg tudna ütni is
2009. ápr. 19. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Kurv@@nyázni 3 év után is durva lenne, nemhogy 3 hónap után.:S Ha most ez van, mi lesz később?!! Ha úgy érzed, hogy néha megtudna ütni is, azonnal lépj ki a kapcsolatból! Ne várd meg amíg megis teszi...
2009. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretem!!!!!! Tényleg ennyire durva a k****anyázás?? Akkor is ha utána megbeszéltük a dolgokat?:(
2009. ápr. 19. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
szereted, szereted....ezert van, hogy annyi no elturi, hogy megverjek. Mert felnek az egyedullettol, a noknek piszches valakihez tartozasi komplexusuk van, inkabb maradnak az idiotaval, minthogy egy ideig egyedul, aztan jo mas. Mit szeretsz benne? Az hogy le k...anyazas, nem erzes, megalazonak?? nem erdemelsz te jobbat? Olyat, aki ertekel es mindent megtesz erted?
2009. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
veszekedesek helyett megkell beszelni, melatod tobbet elertek azzal! sok sikert
2009. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
K...va anyázni 60 év után is durva lenne, szerintem beszéld meg vele.
2009. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nemkell szakítonotok, lehet csak azért mondom mert én is így vagyok vele, hát igen nálunk is megy a k***va anyázás, de ezek szerint ez ritka, ha szeretitek egymást ugysem tudtok szakitani :)

Sok szerencsét :)


A

2009. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!