Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem szeret, azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szeret, azért nem jött el hamarabb?

Figyelt kérdés
Ma volt ugye az évnyitó és a bnőmmel megbeszéltük, hogy megpróbálunk a lehető leghamarabb eljönni. Én már 9kor a sulin kívül voltam, hívom, h mehetek-e érte, de azt mondta, hogy nem jön el, mert a barátnőivel elmennek vmerre egy kicsit. én meg egész délelőtt itthon untam az agyam erre nemrég óhajtott rám írni, h hazaért. Miért vágott így áát? nem szeret? Vagy van vkije? Mi lehet sztetek?
2011. szept. 1. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
baz.meg kilenckor elengedtek? :D én egy órája értem haza
2011. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WhiteLabel ***** válasza:
szerintem ne gondolkodj ennyit, hülye vagy.
2011. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hova jársz, de át igazolok. Én 4re értem haza. Amúgy lehet egész nyáron nem találkoztak. Ennyi szabadságot azért hagyj neki. Ki kell beszélniük mindenki pasiját, minden udvarlót, élményt stb.


17/L

2011. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Új fiú jött szerintem az osztályba és leoblákolta!
2011. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De találkoztak nyáron is + minden nap dumálnak msnen, tehát nem értem.
2011. szept. 1. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó de azért na. Én is beszéltem a barátnőimmel msn-en akkor is egész nap be nem állt a szánk és állandóan nevettünk. Ma én se azonnal az emberemhez mentem hanem a városba tekeregni. Én nem izgulnék a helyedben.


17/L

2011. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is az izgulás a lényeg, hanem, hogy megbeszéltük, de ő lemondta és ez nekem rosszul esett.
2011. szept. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!