Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak, ha nem enged el a barátnöm, de nem érzem jól magamat a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
Mind a ketten tudjuk , érezzük NEM meggy a kapcsolatunk !!! Mindennapossak a veszekedéseink , már-már verekszünk is !!! Én kértem szépen is , hangossan is legyen vége a kapcsinknak , de ö azt mondta szeret engem !!! Én már NEM tudom , és NEM akkarom megmenteni a a kapcsolatot , már vagy 9 hónapja probálgatjuk !!! Belefáradtam !! Ö azt mondja , ha szakitunk két évbe telik majd mire kihever !!! Ti mit tennétek a helyemben ??
2009. ápr. 19. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Mi akadályoz? Közös a lakás? Nincs hova menned?

Érzelmileg ne hagyd magad zsarolni. Ha 2 év, hát 2 év.

2009. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elhagynám,ha már oda kell képzelnem magamat...Ennek így semmi értelme sincsen.
2009. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Csak drasztikus megoldással tudsz szakítani, különben soha véget nem érő, se vele-se nélküle kapcsolat lesz belőle, amit mindketten meg fogtok szenvedni. Úgyhogy egyértelműen kell megmondani, hogy vége, akár még úgy is, hogy azt mondod neki, nem szereted már. Ezt az érvet kénytelen elfogadni. Nehéz, de jobb túl lenni rajta, hidd el. Tapasztalat..
2009. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég elhagytam volna a helyedben. Ha azt mondod, hogy szakítsunk, akkor ne legyenek kételyeid, ne tudja megfordítani a döntésedet, hiszen már rég eldöntötted... Mondd el neki ugyanezeket, amiket ide leírtál... Ilyet nem lehet csinálni... szinte már fenyeget a csaj... Van egy bnőm, akinek volt egy pasija, aki azt mondta, hogy ha elhagyja, akkor öngyilkos lesz... ilyen esetben jó minnél előbb kidobni, mert később csak rosszabb lesz. Nem lehet kényszeríteni valakit egy kapcsolatra, ha nem szeretne benne részt venni. Hagyd el, minnél előbb megteszed, annál előbb kiheveri.
2009. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ijen nincs hogy zsarol.ha valakit szeretek azt nem zsarolom.nem igaz?ha 2 evbe telik neki hat 2 ev.de neked sok boldogtalan perc....ha szeret gondoljon rad is......a hejedben ott hagynam.
2009. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még ha nem is tudhatom biztosra, szinte biztos vagyok benne, hogy mindketten kifáradtatok. Akár bevalljátok magatoknak, akár nem.

Egyértelműen az lenne a javaslatom, hogy ideje pihenni. Pihenjétek ki magatokat, külön. Nyerjétek vissza a harmóniát, életkedvet, örömet az apró dolgokban... kicsit foglalkozzatok magatokkal! Amit ennyire erőltettek, az eleve nem jó. Ugyanakkor, ha mindketten felfrissültök egy kicsit... talán egy barátság még megmaradhat. De ha ezt így folytatjátok, és a barátnőd nem tudja elfogadni a helyzetet és nem ismeri fel, hogy ez a legjobb, amit most tehettek, akkor még a barátság is veszélybe kerül. Ugyanis, egy idő után az ember is besokall, nem lehet a végtelenségig bírni és kitartani valami mellett, ami nem megy. Határozottan azt mondom, hogy nyugtasd meg a barátnődet és szelíd szóval próbáld meg rávenni, hogy fogadja el a dolgot. Egyszerűen csak engedjen el.

Maradj mellette, közel, és vigyázz arra, h ne drasztikusan váljatok el lelkileg. Ugyanis általában emiatt telik annyi időbe, kiheverni egy szerelmet.

Határozottan emlékszem, hogy az én eddigi szakításaimnál is mindig buzgón megígérték, hogy mellettem maradnak. Általában mi is közös megegyezéssel váltunk el, miszerint már tényleg elmúlt az a valami. Utána pedig mindig egyedül maradtam. És végeredményben ez fájt: hirtelen nélküle kellett élnem tovább az életem.


Szerintem ez a legjobb, amit tehetsz.

2009. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!