Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lánynak is kell kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánynak is kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés

az én kiszemeltemet, attól tartok mostanában, nem érdeklem annyira.Mindig a fiúnak kell keresni a lányt?Mindig én menjek hozzá?Mindig én hívjam?Lehet el kéne felejtenem, mert eléggé nagy falat, kb mindenkinek bejön.De amikor lehajtja a fejét, felnéz, majd mosolyog, meg tudnék halni.

eléggé összevissza, de remélem értitek a lényeget:D:D


Köszi a válaszokat előre is!


2011. szept. 1. 23:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Utolsó: csak nem egy sorstárs:D Nem tudok hozzászólni egy idegen lányhoz:D
2011. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én is csak részegen :D 22/F
2011. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát van ilyen:D nem érdekel ki röhög rajta hogy még nem volt barátnőm 18 évesen, egyszóval leszarom:D
2011. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ha mindig Te kezdeményezel az gáz. Biztos nem akar semmit.


20/l

2011. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
23:47-es én 19 vok és nekem se volt még szal te ne panszkodj !! :DDD
2011. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hát egy tök idegenhez én se tudok odamenni.Am meg nekem is ő lenne az 1., ha véletlen összejönnénk.De ha nem érdeklem, akkkor minek az a mosoly?Mostmár úgy érzem, h tényleg nem komoly az érdeklődése...
2011. szept. 2. 00:31
 17/25 Kurokami ***** válasza:

Törvény bünteti ha kezdeményez, egyből feljelented és már bilincs is van...

Amikor nem vette fel, nem gondoltál rá hogy milyen jó neki hogy hívogatod?... xD


Na meg ti itt önbizalomhiánnyal, 24/f vagyok 1 barátnőm volt eddig, de nem kell adonisznak lenni, hogy akár pár alkalomra találjatok magatoknak nőt...

Ha vad idegen mi van akkor? Odamész hozzá és valahogy szóba elegyedsz vele. Senki se vérprofiként születik, csak van aki odamegy és próbálkozik, és idővel összejön (járni is megtanultál nem?), szal nem kell parázni.

Jelzem legtöbb csaj nem szereti a részeg srácokat...

2011. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Kurokami arra gondolsz hogy nyugodtan "dúródjak"
2011. szept. 2. 00:55
 19/25 Kurokami ***** válasza:

"dúródjak"?

ezt nem értem, lehet hogy reggel van...

2011. szept. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok mint te kérdező.Beszéltem erről az egyik lány barátommal , és ő azt tanácsolta hogy hagyjam a fenébe , ha szeretne bármit is tőlem a kiszemelt lány tenne is érte(és most nem a kezdeményezésről beszélek).Sokszor ráírtam fb-on , mikor találkoztunk szinte csak rá figyeltem , udvarias voltam de nem mentem vele semmire.Igazából átgondoltam amit tanácsoltak és igaza volt a lánynak , csak akkor volt felém érdeklődő amikor kellett neki valamilyen segítség , én hülye meg ugrottam is egyből , de egyébként meg egyáltalán nem érdekeltem.

Egyébként sem jó ha nagyon ráakaszkodsz , keress másik lányt aki értékel téged.

20/f

2011. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!