Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lánynak is kell kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánynak is kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés

az én kiszemeltemet, attól tartok mostanában, nem érdeklem annyira.Mindig a fiúnak kell keresni a lányt?Mindig én menjek hozzá?Mindig én hívjam?Lehet el kéne felejtenem, mert eléggé nagy falat, kb mindenkinek bejön.De amikor lehajtja a fejét, felnéz, majd mosolyog, meg tudnék halni.

eléggé összevissza, de remélem értitek a lényeget:D:D


Köszi a válaszokat előre is!


2011. szept. 1. 23:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
lány is kezdeményezhet, de az a fiú dolga... lánynak maximum a "zöld jelzést" kell megadni... (ha bejön és próbálkozik akkor ne add a közömböst)
2011. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele hogy igen szükség van arra is hogy a csaj is kezdeméynezzen de azért a legtöbb esetben a pasinak kell:)
2011. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem lánynak is kell kezdeményezni mert a mai világban mi pasik egyre kevésbé merünk, ennek rengeteg oka van, de ebbe ne menjünk bele.Pl. én sem merek leszólítani az utcán egy lányt és elmondani, hogy figyelj, tetszel nekem stb.

21f

2011. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Keress másik lányt. Lehet, hogy egy kicsit tetszettél neki, de van valaki más, aki neki tetszik, ezért nem veszi fel...

Sajnálom a dolgot.:/

De ha még nem akarod feladni, akkor keresd még. Egyszer csak felveszi a telefont, hogy : "haggyál már", ha zavarja :D Legalábbis én tuti nem venném fel, ha valaki olyan hívna, aki nem szimpi nekem.

Amugy ja, én elvárom, hogy a fiú lépjen. De az én vagyok..


16/L

2011. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszi.Szóvalnem veszed fel, akkor nem szimpi:/ olyan rossz érzés.
2011. szept. 7. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!