Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Vagy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Vagy ennyire átverhető vagyok?

Figyelt kérdés

eddig 2 barátom volt, az egyik tervezgetett hogy milyen jó lesz, és mennyire szeret, aztán mondta hogy semmire nem vagyok jó, többet ne keressem, és hülye ribanc vagyok (nem tudom miért, de ez most nem lényeg). a második barátom nagyon szeretett addig, amíg oda nem adtam magam neki, aztán mondta hogy csak arra kellettem, hogy a barátnőjét féltékennyé tegye. (3 hónapig jártunk) tényleg ennyire nincs a közelemben egy normális srác sem? vagy csak én vagyk ilyen szencsétlen? lányok nektek volt már ilyen hogy folyton átvertek titeket? mit csináltatok utána? mert én jelenleg esténként bőgök az ágyon egyedül...

16/L


2011. szept. 1. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá! Így lesz még egy darabig.
2011. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WhiteLabel ***** válasza:
korod a gond, 17éves koromig nekem is csak addig kellettek a csajok amig meg nem dugtam.
2011. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bezzeg az én időmben...
2011. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled, nekem is vannak magányos éjszakáim. De ráérünk még! ;)

Majd megtalálod a méltó párod...

2011. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kicker ***** válasza:
Szerelem csalódás pofáresés elkeseredés sok lány érezheti így mert fiatalon jobban hisznek és az igaz őszinte kapcsolatokban,ami sajnos ezzel járhat és többnyire ezzel is jár.Azt mondom neked ne keseredj el ha nem is mindjárt de lesz olyan aki megbecsül és szeretni fog és rád vár ,csak arra kérlek a csalódást ne vidd arra rá mint bosszú.Légy türelemmel és legyél óvatosabb de ne zárkózó.
2011. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnalattal olvasom amit irtal, de adok egy jo tippet. Ezeknek a tini kapcsolatoknak altalab nincs jovojuk, tehat ne is probald annyira beleelni magad csak akkor ha tenyleg megbizonyosodtal arrol, h a srac aki veled van az tenyleg rendes es megbizhato. Es akadnak meg ilyen sracok 18/f
2011. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még 21 évesen is folyamtosan pofára esek :D No para... Lesz ez még így se ;)
2011. szept. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 26 évesen is így járok időnként...

Vagy a pasik vannak elkényeztetve és csak a jó rész (értsd szex) kell nekik egy kapcsolatból, vagy a homlokomra van írva,h "jó vagyok az ágyban , dugj meg, aztán lécelj le!"

2011. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!