Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dukai regina kérdése:

Ha van egy pasim akit nem szeretek és van olyan aki tetszik de tudom hogy nem jó a pasim meg igen se mégse jön már be mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyébként már az aki tetszik köszönget nekem bár a nevét nem tudom sztem ő sem az enyémet az a gáz mind a kettő vel egy suliba járok és egyszer a buszon azt mondta le szálsz szép kislány ja meg munkába is láttam és ott is köszönt de olyan cuki csak tudom nem volna jó mert elég szeles gyereknek nézem... meg aztán nagyon jól is néz ki és tuti tudja ezt ő is és nem akarom hogy átverjen... közeledjek vagy hagyjam és maradjak a másikkal még nemjön az igazi ... mert őt nem szivesen bántanám meg mert azért még kedvelem
2011. szept. 2. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőjj fel, kislányom.
2011. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
első +1
2011. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen szarságokat kérdezni bakker? Ennyire életképtelen vagy?
2011. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs türelmem értelmezni a kérdést.
2011. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát köszike de nem azt kértem hogy szekáljatok hanem hogy válaszoljatok szerintem én sem írok nektek olyanokat amivel megbántalak titeket:@
2011. szept. 2. 15:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Úristen te szánalmas liba. Használj írásjeleket és tanulj meg fogalmazni. Nyomorék -.-
2011. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az a legtisztességesebb, ha szakítasz a mostanival, ha már együtt vagytok egy ideje megérdemli, nem így, hogy egy másik miatt.

Amúgy tényleg nem való neked egy kapcsolat, szóval előbb magadban tisztázd a dolgokat.

2011. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Várj még pár évet. Majd ha érettebb leszel, megtudod, hogy mire való egy párkapcsolat. Mert ki kell ábrándítsalak, nem arra, hogy felvágj vele a barátnőid előtt.

A billentyűzetedet meg szerintem vizsgáld meg közelebbről! Kéne lennie rajta vesszőnek, nekem az m mellett van jobbra. Meg kéne tanulni használni, hogy tagoltabb és érthetőbb legyen a szöveged.

2011. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy nem szép dolog játszadozni nem való neked még párkapcsolat
2011. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem járj be fogalmazás órára!
2011. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!