Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim szerint, neki 10/10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint, neki 10/10 vagyok, létezik ilyen? Próbálok törődni magammal, meg szép ruhakat hordok, sminkelek, nem eszek sokat, de akkor is. Nem vok cimlapon.

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 17:45
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
jajj máár.. raktam már fel ide képet.. nem akarok megint.. meg nyilván ti nem igy látnátok, mert nem éreztek irántam semmit.. csak az volt a kérdésem, h ez lehetséges-e vagy sem..
2011. szept. 2. 18:03
 22/37 anonim ***** válasza:
nyomorék pics@ örülj h van aki szóba áll veled ennyi ésszel..mit vered itt magad?menj el plasztikáztatni akkor megnyugszol
2011. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 BlackSword ***** válasza:
Gerincre akar vágni... Ennyi a trükk...
2011. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
ehh, de primitivek itt egyesek.. nem is ismertek..
2011. szept. 2. 18:09
 25/37 anonim ***** válasza:
32%

Pont ez az, hogy nem ismerjük, úgyhogy akár simán hazudhat is, hogy kussba legyél.

Szóval vagy képet magadról, vagy ne rabold az időnket :p

2011. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

még szerencse h nem ismerem..

amúgy ez az tegyél fel képet a sok nyomoréknak!!! hagy matyizzanak rád!! már csorog a nyáluk ők is csak képen láttak még nőt meg puncit:D

2011. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
hat pont ez az.. ismeretleneknek eszem ágában sincs képet felrakni..
2011. szept. 2. 18:17
 28/37 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyj minket békén a naponta feltett idióta kérdéseddel.
2011. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
te miről beszélsz? most tettem fel ezzel kapcsolatban a kérdést, előtte nem..
2011. szept. 2. 18:21
 30/37 anonim ***** válasza:

Pedig volt egy jóadag ilyen kérdés pár hete, teljesen ugyanilyen témával és megfogalmazással... nem akarom elhinni, hogy több ilyen hülye is létezik, úgyhogy valld be nyugodtan, hogy te teszed fel ezeket újra és újra :(


Vagy csak trollkodsz? Bármi is, szomorú...

2011. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!