Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik szép mód a szakításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Létezik szép mód a szakításra és ha igen milyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass egy ajándékot, tőlem az exem úgy búcsúzott el, hogy csináltatott egy fényképalbumot, amiben a közös emlékeink voltak, majd elmondta mit akar. Utólag szép volt, akkor nem tűnt annak, de nem volt kínos annyira.
2010. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás az egyik félnek álltalában nagyobb fájdalommal jár. Sztem nincs szép mód. Egyszerüen higgadtan meg kell beszélni. ennyi.
2010. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

hát igen a tányérdobálás a másik félre és a hasonló dolgok nem odlanak meg semmit,kiadod magadból a dühöt,aztán utána söpörhetsz össze,és nézheted hány tányérral kell pótolni a készletet és rájössz mekkora barom voltál,mostmég tányért is lehet venni :D

komolyra fordítva igen,valami szép ajándék,ami boldoggá teszi. ez jó ötlet

2010. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én meghalnék, ha a barátom most szakítana velem!
2010. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik fél még szereti a másikat, akkor az mindenképpen fájdalmat fog neki okozni. Szerintem a szakításnak szép formája nincsen, tisztességes viszont van. Mikor őszintén elmondod a másiknak, hogy miért szakítasz, nem pedig halandzsázol, hogy jobbat érdemel, te vagy a hibás és nem ő stb. Ha voltatok olyan közeli viszonyban, hogy jártatok, akkor szerintem a másik megérdemli, hogy őszinte légy vele, és ne kertelj, húzd a szakítást a végtelenségig.
2010. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szóval akkor, hogy a pasim úgy vetett véget az 1 éves kapcsolatunknak, hogy SMS-be kidobott az semmiképpen se számít szép szakítási módnak....)=
2010. jan. 23. 10:16
 7/16 anonim ***** válasza:
őőő semmiképpen sem
2010. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hat nagyon nem szamit annak. es gyava, gerinctelen dolog is.

az 1ik "szep" szakitas alkalmaval irt egy levelet es tett melle valamilyen szep koveket. a lenyeg hogy koedves, volt, a koveknek megvolt a szimbolikus ertelmuk es inkabb bucsuzasnak szamitott mint szakitasnak.

amit meg ertekeltem, az egy masik pasival volt, akibe en fulig szerelmes voltam, minden meseszep volt, aztan hirtelen egy hetig felem se nezett, 1 het utan ugy volt vegre talalkozunk, lefujta hogy ertsem meg, nagyon rossz kedve van, csaladi problemak es nem akar kijonni. aztan visszahallottam hogy allitolag egy masik csajjal setafikalt aznap este. a lenyeg hogy ugy szakitott hogy mindezek utan sem haragszom ra, sot egy nagyon szep emlekkent maradt meg az a kapcsolat es nagy hatassal volt ram. mar nem tudom pontosan mint mondott, o utana helyre akarta hozni a dolgokat de en tul merges es sertodott voltam hogy vegighallgassam (amit azota is banok), tudta h szakitani akarok, aztan mondtam hogy na megse, ontsunk tiszta vizet a poharba, de gondolja meg h mit akar. tenyleg eleg sokaig gondolkozott es utana kedves-szomoruan azt mondta, ugy erzi nem tud megfelelni ennek a kapcsolatnak es nem akarja elveszteni azt a kis becsuletet is ami meg maradt a szememben. lehet hogy egyeseknek sablon szovegnek tunhet de o ezt nagyon komolyan gondolta.

2010. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát, én részemről utálom a finomkodó megoldásokat. Álljon elé az ember és mondja meg, hogy vége, és hogy miért. Megalázó a sok sablon, "nem tudok megfelelni neked", "úgy érzem elveszett valami a kapcsolatból", "továbbra is a legkedvesebb ember maradsz számomra", "szeretném ha barátok maradnánk, mert fontos vagy nekem"...stbstbstb...ezek csak azt a véleményt fedik, hogy unlak, már nem kívánlak, már nem vagy elég izgalmas, mást akarok, sose voltál életbevágóan fontos, esetleg, baromi ronda természeted van.

a lényeg úgyis az, hogy az otthagyott fél, aki rossz esetben még szerelmes magára marad a megalázva, "nem kellettem neki" érzéssel, ezen túl kell esni.

2010. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Amikaa ***** válasza:
A lényeg, hogy személyesen, élőben történjen! Velem a volt pasim telefonon szakított, hát az se volt kellemes...az msn, sms az megmár a legköcsögebb kategória szerintem.
2010. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!