Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez 24 évesen? Magányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez 24 évesen? Magányos vagyok, a családon kívűl úgy érzem, senkim sincs.

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok,egyetemre járok,úgy gondolom,nem nézek ki rosszul,kedves vagyok másokkal,segítőkész,őszinte,mindenkinek meghallgatom minden problémáját,alkalmazkodó,mindezek mellett még jól is tanulok,sokat olvasok,ezáltal művelem magam.Mégis magányos vagyok,a családon kívűl úgy érzem,senkim sincs.Se barátnőim,se barátom.Előző sulijaimból megmaradt 1 "barátnő",de ő is inkább csak olyan,akivel jót dumálok,aztán nem látom 3 hétig.Ha meg kellene nevezni egy velem egyidős lányt,akit bármikor felhívhatnék,ha szükségem van rá,nem tudnék,pedig engem bármikor hívhat bárki.Az egyetemen is beszélgetek,barátkozok,de azoknak a lányoknak már mind nagy haveri,baráti körük van,és máshol is laknak,mint én.Próbálok felhívni oylanaokat,akikkel már rég beszéltem,de jól elvoltunk.Kettővel is találkozni akartam,egy nem ért rá,a másik egyszer eljött,de azóta nem keresett.Barátom még SOHA nem volt,és ezt rajtam kívűl már a családom is kezdi cikinek érezni,nem beszélve a "Mikor lesz az eküvőd?" rokonokkal együtt.Randizgattam pár sráccal,de egyik sem jött be igazán.Olyan furcsák voltak...Soha nem beszélgettem sokat fiúkkal (a bátyámon kívűl),legfeljebb annyit,hogy na,mit kell tanulnod,meg köszönés,aztán ennyi.Sokan haveri körön belül ismerik meg az igazit,de nekem oylan sincs.Interneten is keresgéltem már,hasztalanul.24 éven át hittem,hogy megtalál a szerelem,lesz majd nekem is sok barátom,de már úgy érzem,hogy kiégtem,pedig még fiatal vagyok.Belefáradtam abba,hogy én keresgéljek,hívjak másokat,ha én nem lépek,senki sem lép körülöttem.Lehet,ez úgy hangzik,mintha sajnáltatnám magam,talán legbelül ezt is teszem,de ezt veletek is meg akarom osztani.Van racionális magyarázat arra,hogy az,aki 120 kiló,csúnyán néz ki,munkanélküli,mégis barátja van,vagy egy bunkó csaj,aki mindekit lenéz,barátja van,és szerelmes,én pedig itt vagyok egyedül?Biztos bennem van a hiba!?
2011. szept. 3. 21:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
21"59-nek irtam,hogy nem ugy van
2011. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Amúgy a félreértések elkerülése érdekében mondom, hogy kettő 55%-os van. Én vagyok az egyik.


F/18

2011. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha lenne kedved beszélgetni, írj privát üzenetet.
2011. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Teljesen egy cipőben járunk...

20L

2011. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

ki írjon kinek privit

én vagyok a tapasztalt 55-ös

2011. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"ki írjon kinek privit

én vagyok a tapasztalt 55-ös


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:35"


---Személy szerint a kérdés kiírójának szántam a "felajánlást" mivel egy beszélgetéshez nem a legalkalmasabb az oldal.

2011. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
na ja de orvosságot itt is adhatsz!
2011. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ahogy öreganyó mondaná 'orvosság nincsen "rája"' mindazonáltal egy beszélgetés ahol valaki kifejti, hogy mi a gondja sok esetben vezeti rá az embert a megoldásra. Egy ötlet, idea, tapasztalás, nem ismerve a másikat, kevéssé lehet hatékony meglátásom szerint.
2011. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Igen.De a tapasztalat segitene,hidd el.A lánynak elsö blikkre specko baja van,de komolyabb a gond ennél,ezért lettem volna kiváncsi így mit mondasz.Azóta persze ő elaludt.Látod én még erre is figyelek és nincs külföldi szó.
2011. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
a kérdés jó, elgondolkodtató. válasz nincs...
2011. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!