Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most mivan? Ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mivan? Ezt már kajak nem értem.

Figyelt kérdés

van egy csaj akit megismertem nagyon jól néz ki és én szeretem is amikor először találkoztam vele (akkor ismertem meg)mondta nekem hogy milyen jólnézek ki meg hogy jóképű vagyok ott flörtölt velem és megkérdezte van e csajom..utána bejelöltem pofakönyvön(facebook)ott megkérdeztem van e barátja meg ilyenek aszonta nincs meg hogy eljönne e velem valahova utána meg egy hete közli velem hogy van pasija de ha nem lenne járna velem..akkor most mi a here van mert ezt nem értettem!?

norma válaszokat lécci


2011. szept. 5. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi van??:D szerinte szembe jött egy kurvi! :\:)
2011. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem*
2011. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fuh komolyan? akkor ismerkedtetek meg, mikor először találkoztatok???? huhhhaa
2011. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Várj még a csajozással pár évet! Nem való ez még neked!
2011. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Először is vegyél elő egy nyelvtan könyvet, utána a helyesírás szabályait és tényleg, tanulj meg beszélni, írni, mert így semmi esélyed sincs. De tényleg miért zavar, hogy van barátja ? Nem fog egész életébe egy írástudatlan töketlenre várni. Ezt te se gondoltad komolyan!
2011. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

kösz minden bunkónak..

és nem vagyok írástudatlan csak siettem.:S

nyelvtanból 5ös vagyok! :D

2011. szept. 5. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:

na jólvan segítek..!:)

akkor már megvolt a barátja, amikor megismerétek egymást? vagy a napokban lett és egyszercsak közölte,hogy lett egy barátom?

2011. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor nemtudom megvolt e de azt mondta nincs palija..
2011. szept. 5. 19:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisbarátom,nem veszed észre,hogy csaj szopat.Hagyd a francba,inkább keres egy másikat.
2011. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél nyomulós, figyu, nekem már volt dolgom tapadós pasival, az a világon a legrosszabb szerintem, de jobb az ha nem annyira érdeklődsz felé, van egy bátyám ő hasonló képen tett, nem írt/beszélt a csajjal hónapokig, aztán a lány ezt nem tudta elfogadni, hogy nem érdekli a pasit, ezért ő írt rá, de ez tök mind1 csak felhoztam ilyen példát. De ha adhatok egy tanácsot, akkor ne érdeklődj felé, nyiss inkább más lányok felé, hátha elkapja a féltékenység ... (( :
2011. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!