Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most mivan? Ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mivan? Ezt már kajak nem értem.

Figyelt kérdés

van egy csaj akit megismertem nagyon jól néz ki és én szeretem is amikor először találkoztam vele (akkor ismertem meg)mondta nekem hogy milyen jólnézek ki meg hogy jóképű vagyok ott flörtölt velem és megkérdezte van e csajom..utána bejelöltem pofakönyvön(facebook)ott megkérdeztem van e barátja meg ilyenek aszonta nincs meg hogy eljönne e velem valahova utána meg egy hete közli velem hogy van pasija de ha nem lenne járna velem..akkor most mi a here van mert ezt nem értettem!?

norma válaszokat lécci


2011. szept. 5. 18:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Utolsó három nektek köszi főleg neked kedves utolsó!:))

Így teszek bár amugy se vagyok nagyon nyomulós és zárkózott is vagyok..:)

Megfogadom a tanácsod köszi nektek meg a zöld!;))

2011. szept. 5. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!