Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szúrtam el? Fiúk ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szúrtam el? Fiúk ti rögtön ott is haggyátok azt aki nemet mond?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba, akiről tudom hogy csak kihasznál, de akkor se tudom kiverni a fejemből. Rákérdezett hogy járunk-e és nemet mondtam. Rögtön le is lépett. Így már lőttek annak hogy valaha belémszeret?
2011. szept. 5. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress jobbat.
2011. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annak h valaha belédszeret már alapból lőttek ha csak ki akart hasznaláni ezt jobban tetted utólag majd belátod!
2011. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régebbről ismerjük egymást, egyszer már volt belém szerelmes csak akkor nálam nemvolt elmondható ez. Mostmár viszont több lányt is hülyít. Tényleg elkéne felejteni :/
2011. szept. 5. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden lany csak 0-szor vagy 1-szer mondhat nekem nemet. Nem vagyok balek :)
2011. szept. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!