Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám helyre? Tudom, hogy én szúrtam el.

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a barátommal nagyon szeretem,ő a mindenem.Eléggé indulatos lány vagyok,hamar felforr az agyam minden hülyeségen.Amikor a kapcsolatunk elején voltunk kicsit megbántó voltam...Mindig basz..ttam le orditottam.Oké ez gázul hangzik de imádtam akkor is,és Ő engem?Huuhhh visszasírom azt az időszakot annyira szeretett...az ölembe feküdt és könnybe lábadt a szeme..tényleg én voltam a mindene.Most fordult a helyzet.Ő az aki indulatos és hát nem szép szavakkal olt le.Én tudom,hogy rossz voltam tudom hogy máshogy kellett volna.de 15 évesen az ember nem gondol komolyan semmit.Vmelyik nap beszélgettünk erről és ő mondta hogy én tettem ezt vele.De rákérdeztem,hogy ha nem szeret mért nem hagy el?Azt mondta szeret és ő nem akar szakítani.Építkezik,már várja,hogy odaköltözzek hozzá...IMÁDOM nem akarom elveszíteni,de ez nem jó így se nekem se neki...hogyan tudnám megoldani??Mit tegyek hogy tul legyünk azon ami volt?
2009. ápr. 18. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem próbálj meg kedveskedni neki bújni hozzá rávenni kirándulásra utazásra pl valami tópartra vagy ilyesmire romantikáztok főzz neki vacsit h kicsit összemelegedjetek újra. Ezenkívül mielőtt kimondasz bármit gondold át h mi is lessz annak a következménye lehet h akkor még jó ötletnek tűnik üvöltözni vele de utána nagyon megbánod képzeld az ő helyébe magad és mindig hidd el h lesz jövője ennek a kapcsolatnak és küzdj érte másképp nem megy sok boldogságot nektek.
2009. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. ápr. 18. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Húúú ez nagyon olyan ,mint az én helyzetem volt!Én is 14 évesen jöttem össze egy sráccal,és nos ő imádott de én jó idáig nem becsültem meg kellően sokat bunkóztam vele!Aztán mikor kicsit idősebb lettem már megbántam ,hogy ilyen voltam ,megváltoztam,rájöttem h imádom ...csak akkor már nálunk is fordult a kocka!Mi is majnem 4évig jártunk!

Szóval...ebben a srácban jó nagy adag megbántottság,fájdalom van ami nem hagyja nyugodni.Annak idején beletapostál a büszkeségébe,és most ezért is áll bosszút mégha szeret is.Látja h most ő is megteheti Veled..és most te éled át azt amit ő annak idején...

Viszont ez igy nem jó,igy nincs jövője a dolognak!Valahogy meg kell szabadulnia a haragjától,különben sose lesztek boldogok!Ha nem tud megbocsátani Neked ,akkor semmi értelme az egésznek!Szerintem ez igy neki se jó!

Szerintem is jó ötlet lenne...ha tudtok nemsokká itt a nyár menjetek el valahová pár napra...beszélgessetek sokat!Mutasd ki neki mennyire szereted és mennyire bánod ,hogy annak idején ilyen voltál,és,hogy akkor még nem voltál tisztába vele,milyen fontos Neked,de mostmár tudod!sok - sok szeretettel és rengeteg törödéssel próbáld meg ,hogy elfelejtse a sok régi rosszat!Hogy a végén csak a jóra emlékezzen!És tényleg vigyázz többé ne legyél vele ilyen!Mutasd ki minden percben mennyire imádod és próbáld kerülni a konfliktusokat !Ha igazán szeret előbb utobb túlteszi magát rajta...esetleg mutasd meg neki ezt a kérdésed ...Ebből is láthatja ,hogy tényleg bánod!A harag nem jó dolog,csak meggyöngiti az embert,és bármilyen nehéz, tudni kell megbocsátani ,hisz anélkül mindig lesz egy tüske a szivünkben,és az megakadályozza ,hogy igazán boldogok legyünk...

Nagyon drukolok Nektek,hogy renbe jöjjön a kapcsolatotok =)Haniel

2009. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :) igyekszem nagyon csak nehéz...de remélem rendbe jön mert ez a srác aranyat ér...legalábbis nekem.:)
2009. ápr. 18. 14:35
 5/5 A kérdező kommentje:
am mesélj...kiváncsi avgyok a történetedre...
2009. ápr. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!