Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is "elmagányosodott" már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is "elmagányosodott" már párkapcsolatban vagy én szúrtam el valamit nagyon? Megoldás?

Figyelt kérdés
Másfél éve élek párommal.Az utóbbi időben arra lettem figyelmes,hogy egyetlen barátom sem maradt. Mindenkire féltékeny a kedvesem,így egy éve már sehova sem járok.Nem találkozhatok a régi barátokkal,mert akkor fenyegetően azt mondja,hogy majd ő is találkozik ezzel-azzal(itt mindig volt szerelmet említ).Mivel annyiszor nemet mondtam talikra,jó ideje már nem is hívnak.Más is járt már így,hogy "elasszonyosodott"?UtóbbI időben kezdem magam magányosnak érezni.Az a baj másfél év után már meg sem merem keresni a régi ismerősöket,mert félek hülyének néznek és már nem is kíváncsiak rám.Mit gondoltok?
2009. aug. 29. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd hogy a párod irányítson.Igenis kellenek az embernek a barátok.Ő talán nem jár el a haverokkal?Gondolom igen.Mondd meg neki hogy neked fontosak a barátaid.Mi is elengedjük egymást.De legtöbbször eggyütt megyünk szórakozni.
2009. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
húúú én is ugyanilyen cipőben jártam ám... nem köszönhettem anyum munkatársának a lányának sem, mert már az is baj volt... szóval voltak gondok... én mondtam azt is neki h járjunk el vhova stb., de ő nem akart... aztán 2,5év után vége lett a kapcsolatunknak... :S ezen sürgősen változtatnotok kell sztem, ha nem megy akkor könnyen így járhattok mint én/mi.. :(
2009. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy nem. Ő olyan sok emberrel dolgozik,hogy lényegében elég is neki.jóban vannak,így kielégítik a társaság iránti igényét.Én egyedül dolgozom és csak az ő munkatársaival/barátaival találkozom,de az csak olyan felszínes dolog,nem barátság köztünk
2009. aug. 29. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont egycipoben jarunk.Az en baratom is pont igy viselkedik:( mikor mennek valahova ,,baratnoimmel,,nem lehet mert egybol arra gondol hogy pasizni megyek veluk:( elszomorito
2009. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan keresd meg őket, ha másfél évvel ezelőtt jóban voltatok, akkor most sem lesz gond, ha mást nem is,kezdetben pár levelet váltotok naponta az is nagyon jó tud lenni hidd el :) kicsit kikapcsol
2009. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, nem lesz jó vége. Szüleimnél pont ugyanez volt, csak ők össze is házasodtak és 10 év után elváltak és bánják, hogy együtt voltak, ahelyett hogy élvezték volna még az életet és a barátaikkal lettek volna.
2009. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudod rávezetni, ha közösen mentek el eleinte, utána (ha eddig azért nem mehettél el, mert féltett)ha megismerte a barátaidat, akkor hidd el, el fog engedni. Miért is nem mutattad be őket az elején egymásnak?
2009. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!