Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor csak misszionárius...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor csak misszionárius pózra lehet rávenni a barátnőm, és sosem mondja mit szeretne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek Olvasd végig, hátha tanulhatsz belőle.

Tiszteletem a hölgyeknek, lehetőleg a Ti válaszotokat várom, köszönöm.

21 éves srác vagyok, a bnőm 23 éves. Depizek....., Nem tudom, hogy mit tegyek!

Nagyon nagyon szeretjük egymást, imádom, nem lehet leírni, hogy mennyire jól kijüvünk egymással, éppen ezért fájdalmas ezt átélnem... .

Én "sexesebb" vagyok, Ő ugye nem. Nem erőltetem, türelmes vagyok vele, de sokszor elpattan a húr :

Példák (2006.09.16-2008.03.09) : mondja, hogy "nee most ne, majd este" , este : "cicukám rámülnél? ; - nem , fáradt vagyok, most csak csináljuk így", pózok: - misszionárius.. csak ez, szinte nem lehet semmire sem rávenni, mert h a többi milyen fura, fárasztó stb. tiszteletem a kivételes alkalmaknak mikor nem kellett mondani, de a másfél évünk alatt 5* ha volt ilyen. Gyakoriság : Heti 1, de nem ritka a 2-3 heti 1 sem, amit ugye nem kell mondanom, hogy nem élvezek, mert csak hiszti az egész :((((((.

Úgy érzem, hogy nem lát fantáziát az egészben, mert kérdezgetem, hogy mit szeretnél kicsim, vagy mi nem jó, de Ő soha nem mondja, hogy mit szeretne. Szerintemem azon van, h csak "essünk" t


2008. márc. 9. 18:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet,hogy frigid a csaj?Elélvez szex közben?Nem tudom én azt gondolnám nem élvezi és így nincs is indíttatása csak túl akar lenni az egészen.És talán egy kicsit lusta is hozzá.Valamiért azt veszem ki,hogy nincs oda a szexért.Dehát ki nincs oda érte?Aki nem jut el a csúcsra.Mondd neki,ha fáradt,hogy nem baj majd te kényezteted.Próbál meg beindítani a vadmacskát.Csókolgasd,simogasd,ha nagyon aludni akar kényeztesd orálisan,hidd el nem fog elaludni.Győződj meg róla,hogy valóban elélvez,nem csak megjátssza.Az orgazmusnak vannak jelei,a test jelzéseit kell figyelni.Aztán próbálkozz oldalról,akkor is tud feküdni és közben simogasd a csiklóját.Vagy vegyél egy szilikonos vibrátort és miközben szexeltek tedd a csiklójához.Ültesd az öledbe a kádban és engedj rá vízsugarat....Valamit nem jól csinálsz és szerintem orgazmushiány miatt elhidegült a szextől.Ami a legfontosabb:okozz orgazmust,légy kitartó!!!
2008. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont, hogy ne vegyél vibrátorokat meg hasonlót. Ha a barátjától nem izgul fel, egy hideg vibrátortól sem fog. Valószínűleg lelki eredetű a probléma, és ha ilyenekkel nyúzod, hamar továbbáll...
2008. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet azzal a hozzászólóval, aki azt mondja, hogy lehet benned vana hiba! Ugyanis nem biztos! Még mindig azt mondom, hogy beszélgetés és szexuális élmények kibeszélése, mert az nagyon sokat segít! Nekem sem volt nagyon orgazmusom az előző kapcsolatban, mégis szerettem aszexet, jó néha nem igazán volt erőm hozzá! A jelenlegi kapcsolatom elején nagyon sokat beszélgettünk ezekről, bevallottam, hogy hüvelyi orgazmusom még nem volt és stb.. mivel megnyíltam, sokkal egyszerűbb volt minden, rengeteg új gyönyörű érzést ismertem meg ebben a kapcsolatomban, a hüvelyi orgazmusról nem is beszélve! Ne eszközökkel próbálkozz és ne is nyomulj ennyire, mint ahogy leírták, mert ezzel még a meglévőnél is nagyobb gondot okozhatsz! Mindenképp a legelső az legyen szerintem, hogy őszintén beszélgettek és kideríted, mi is a gond! Aztán majd szépen lassan jöhetnek a dogok! Majd minden jó dolgot kipróbálhatsz a barátnőddel, még lehet ő is bevadul és ahhoz meg nem kellenek eszközök mindjárt a legelső perctől!
2008. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

LÁNY!!!


Remélem tudok neked segíteni.

25 éves vagyok és én is ilyen voltam.

Undorítónak ttaláltam még a gondolatot is,hogy valaki nyalogasson, de azt is hogy a számba vegyem a párom nemiszervét. Fuj azzal pisil meg minden...

Valahogy kialakult az egész.

Szerintem a lány visszafogott, nem sok tapasztalata van a szex terén, és parázik.

para: ránk nyitnak, valaki kukkol az ablaknál, csörög a telefon...bármi ami elvonhatja a figyelmét...


Talán megoldás lenne egy tökéletes közeget biztosítani, nyugodtat, telcsi kikapcs vagy kihúzva, halk zene, 2-3 gyertyácska a hanguat miatt, és lényeges,hogy előtte fürödjetek . Ne gondolja hogy pisiszagod van vagy ilyesmi.

Ne legyenek aggályai.


A mai napig közlöm a férjemmel, hogy undorítónak tartom lenyelni, és megérti, és vigyáz ne fajuljon odáig az izgatás.

Hasonló módon gondolkodhat a párod is, ezért beszéld meg vele, hogy nem akarsz a szájába élvezni, és nem várod el a ""leszopást"" csak kicsit izgassa a makkor a nyelve hegyével...


Tudasd vele, hogy nem vársz el tőle semmit, de mondd el mennyire szeretnéd ha csak egy picit izgatna a nyelvével.

Először csak ezt kell elérned.

A többi talán lassan kialakul :)

2008. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Sokat beszélgetünk, összebújunk no sex nélkül, de... :


Az milyen, hogy nem szexeltünk 6 hete, mert Ő hazautaozz, utánna Én, azután meg a koli nem volt szabad, szóval 6 hét után végre elérkezett a nagy nap : Péntek : Nem erőltettem akkor, 1 szóval sem, mert tudtam, hogy dolgozott, és biztos , h fáradt,Simogattam, puszilgattam,,ölelkeztünk és elaltattam. Szombaton felkeltünk, mondta, h menjünk szoliba, aztán vásárolgattunk, főztünk Filmetnéztünk, láttam rajtaa, h már bántja valami, hogy nem szexelünk, és h fáradt, aludna, megint nem szóltam semmit, este megint Film + alvás, de az erőltetés ellenkezőjét csináltam, mondtam, h jó picikém aludj nyugottan. Másnapra annyira összevoltam törve elelkileg... : "nem szeret? miért nem kíván?" Vasárnap megmondtam a magamét, mert már anank éreztem, mert ez nagyon összetört, mikor szeretsz valakit, de nem érzed felőle a vonzalmát, főleg, h másfél hónapja semmi normális törődés.


Már mindig csak arra gondolok, hogy valamit nem árul el, hogy mi a nem jó neki, mert mindig mást mond, talán 2* volt olyan amit említett a másfél év alatt.


Másfél év után szinte már kínzó azt hallgatom mikor a haverok pl. mesélnek a bnőikről,, hogy így -úgy szexeltek 2-3*, vagy akár egész éjjel. Mert nekem evvel a hölgyel még nem volt, mással régen igen, és nagyon hiányzik, már tisztára elfelejtettem, h mi a jó szex, mert nagyon ritkán részesülök benne. De nem csalom meg, sorban utasítom vissza a nőket, na jó nem sorban, de 4-5 alkalmam lettvolna, pl Ex el is akivel tudom, h nagyon jó volt, de nem csaltam meg.


Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, az esetleges bíztatásokat, és elnézést, hogy ilyen sokat írok, de hihetetlen nagy tehet esik le a "lelkemről" , hogy beszélhetek róla.


Már nem is emléxem, hogy ezt írtam - e : Fantáziát lát a dolgokban, de mikor oda kerülne mindig megtorpan, néha finomabban próbálom "erőltetni", h "na próbáljuk meg", hátha bejön, de soha semmi, marad a 2 póz. És megint jön a szokásos kérdés : "MI zavar, mi a baj?" és jönnek a bugyuta, nevetséges válaszok.

2008. márc. 11. 20:10
 16/29 A kérdező kommentje:

"Valamit nem jól csinálsz és szerintem orgazmushiány miatt elhidegült a szextől."


Erre azt mondanám, hogy : Hogyan izgassak valakit, ha álmosodik, mindig mondja, h "NE, CSAK SIMIZZ" jó persze szivem, ahogy szeretnéd, és alszik.

A klitoriszát nagyon - nagyon ritkán engedi izgattatni. Volt, és szokott is lenni orgazmusa, nem játsza meg, mert ismerem, és mivel nem napi 1* van, ezért amikor van, akkor az igazi is.Ismerem a viselkedését, nem tudna becsapni, és mindig őszintén megbeszéljük.

Hogy elhidegült a szextől az biztos, de hogy nem az orgazmushiánytól az is tuti

2008. márc. 11. 20:18
 17/29 A kérdező kommentje:

25éves férjes "asszonynak" írnám : VOlt már, h rámszólt, h ne kapcsoljak zenét :S.

Az orális szexet SOha, DE SOHA nem erőltettem :8, mert tisztában vagyok, h mit okozhattam volna vele, és türelmes is voltam/vagyok. És mára már sűrűn szokott játszani vele, nem kitartóan, de arra a rövid időre is látszik rajta, hogy élvezetből csinála, mert szerelmes.ÉS mindig mondogatom, h huhh szivem isteni, mert tényleg az.


Amit írtál, az mindd megtürtént, eleinte az is zavarta, ha pls leesett a takaró, vagy hogy mikor jönnek meg a többiek, h tudni fogják, hogy miot csinálunk.

Ezt eleinte nagyon furcsállottam egy olyan nőtöl, aki akkor 22éves, mert azt hittem volna, hogy van oylan érett, hogy ezt "feldolgozza".

Amiket írtál nagyon jók, köszönöm mégegyszer*

2008. márc. 11. 20:26
 18/29 anonim ***** válasza:
75%

Azonnal hagyd ott.

Hanyatt feküdni egyedül is lehet, ha ez a jó neki!

2008. márc. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Huh, komplikalt dolog. En is hasonlo lany voltam, mint a baratnod. Bennem a gatlasokat egy rossz sexualis elmeny es kapcsolatok/csalodasok valtottak ki meg tini koromban. Mivel az ex-nek nem volt nagy tapasztalata (en voltam neki az elso) igy igazi sexualis oromoket sem tudott okozni nekm. En is vonakodtam es hasonlo kifogasokkal jottem elo, ha meg tortent is vmi akkor igyekeztem tul lenni rajta es ahogy emlekszem nem igazan elveztem ezert nem is kivantam. Volt olyan h akar 2 honapig nem tortent semmi. NEm csaltam meg az illetot es 7 evet toltottem vele. a kapcsolat amugy jo volt ezt a reszet leszamitva es voltak jo es szep kozos emlekeink. En akkor azt hittem szeretem a sracot. Kesobb mikor kileptem ebbol a kapcsolatbol mert nalunk is orok tema vita volt, es megismerkedtem vkivel, akibe igazan de igazan szerelmes lettem. ez tobb volt mint az h szeretem meg tisztelem amikor az egesz testem megbizsereg a vagytol cimu erzes amikor ragondolok es kellemes erzes tolt el. Akkor kezdtem el elvezni a sex-et. ez a srac csomo midnenre megtanitott igaz mar nem vagyunk egyutt de azota szeretem a sex-et de csakis olyannal aki irant megvan ez a vagy. Nekem az volt a legrosszabb amikor az illeto mondogatta h mar ideje lenne meg ennyi hete meg annyi hete nem volt. En ugy ereztem h forszirozva vagyok. Erdekes mondon en is fosuli majd egyetemre jartam ebben az idoszakban. Nem gondolod h a csaj nem erzi irantad pontosan ugyanazokat mint te iranta? h lehetseges h te jobban szereted es felizgulsz mint o????? Talan azt hiszi h szerelmes de megsem?
2008. márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Van abban valami, amit az előttem szóló írt! Ezért is jó, ha tényleg őszintén beszélgettek, mert akkor minden kiderül és megtaláljátok a megoldást! A beszélgetés ne csak a szexet érintse, hanem hogy tényleg jól érzitek-e magatokat amúgy is, a kapcsolatban stb...
2008. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!