Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor csak misszionárius...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor csak misszionárius pózra lehet rávenni a barátnőm, és sosem mondja mit szeretne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek Olvasd végig, hátha tanulhatsz belőle.

Tiszteletem a hölgyeknek, lehetőleg a Ti válaszotokat várom, köszönöm.

21 éves srác vagyok, a bnőm 23 éves. Depizek....., Nem tudom, hogy mit tegyek!

Nagyon nagyon szeretjük egymást, imádom, nem lehet leírni, hogy mennyire jól kijüvünk egymással, éppen ezért fájdalmas ezt átélnem... .

Én "sexesebb" vagyok, Ő ugye nem. Nem erőltetem, türelmes vagyok vele, de sokszor elpattan a húr :

Példák (2006.09.16-2008.03.09) : mondja, hogy "nee most ne, majd este" , este : "cicukám rámülnél? ; - nem , fáradt vagyok, most csak csináljuk így", pózok: - misszionárius.. csak ez, szinte nem lehet semmire sem rávenni, mert h a többi milyen fura, fárasztó stb. tiszteletem a kivételes alkalmaknak mikor nem kellett mondani, de a másfél évünk alatt 5* ha volt ilyen. Gyakoriság : Heti 1, de nem ritka a 2-3 heti 1 sem, amit ugye nem kell mondanom, hogy nem élvezek, mert csak hiszti az egész :((((((.

Úgy érzem, hogy nem lát fantáziát az egészben, mert kérdezgetem, hogy mit szeretnél kicsim, vagy mi nem jó, de Ő soha nem mondja, hogy mit szeretne. Szerintemem azon van, h csak "essünk" t


2008. márc. 9. 18:47
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

En teljesen hasonlo helyzetben voltam, ugyanez az eletkor es a kulonbseg is kettonk kozt. Szex ugyszinten hasonlo. Nekem o volt az elso. Masfel evig jartunk, aztan szakitottunk. Teljesen kivoltam utana kb 1 honapig aztan osszejottem a mostani baratnommel akit nagyon szeretek. Neki en voltam az elso. Annyit vagyunk szexelunk hogy altalaban en nem szoktam birni a vegen.

Kesobb jottem ra hogy az elozo baratnom valszeg nem is szeretett igazan, bar a szakitasunk ot valoszinuleg jobban megviselte mint engem. Egyszeruen nem illettunk ossze. Szerintem gondolkozz el azon hogy biztos o e az aki neked kell, meg gondold meg hogy neki te vagy-e az igazi.

2008. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Az utolsó két hozzászóláshoz :

állandóan mondogatja,h szeret, velem akar élni, sms-eket írokgat néha hajnalban, mikor rámgondolt, ha dolghozom elémjön, elkísér akárhova, imád velem lenni, non stop együtt alszunk, ezekből ítélve szerintem szeret. De már Én is gondolkoztam azon, h nem Én vagyok/lehetek a Nagy Ő, mert ha ugye szerelmes valaki,akkor kívánja is, ahogy írtátok a hsz-ben.

Nem tudom, hogy mi lesz, de én akkor is kitartok mellette.Van ez a rossz tulajdonságom, hogy ha valami rossz, addig javítgatom, módosítom, amig jó nem lesz, és már már célom, hogy jó legyen vele! Vele akarom élvezni, sokszor döntöttünk már, h szétmegyünk emiatt, de 2-3 óránál tovább nem bírtuk, h nem beszétlünk egymással.

2008. márc. 12. 20:34
 23/29 anonim ***** válasza:

25 éves.

Nagyon örülök,hogy segítettem kicsit a nehézségeidben.

Néha nem lenne jó egy rádióból elkapott lassú számra mögé bújni és mintha lassúznál vele dülöngélni.

Semmi erotika csak a összebújás.


a leirtakból itélve már biztos vagyok benne,hogy a párodat a külső tényezők és a saját szégyen érzete blokkolja!


nem vagyok benne biztos,de nálam bevált, hogy a párom elvitt egy hétre nyaralni, és akkor én oldottabb hangulatban voltam. Nem kell nyárig várnotok, ha van egy kis spórolt pénzetek el lehet menni hétvégére valahová.

Persze előtte semmi sex, hátha az idő alatt kiéhezvén rád veti magát :) (bár a rávetést kétlem,de talán rá lehet venni valamire).


Vagy csak egyszerüen megkérdezheted, hogy ha tényleg kitartotok egymás mellett és a férje leszel, megtagadja e tőled a házastársi kötelezettségét.) --> persze ez utóbbit tréfásan kell odasúgni neki.nehogy félreértse.

2008. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
62%

vegyétek meg a káma-sutrát: )

ismerősömnek bevállt..

2008. márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
62%
nem lehet, hogy még nem volt orgazmusa, ezért nem érzett rá az ízére?
2008. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Kama sutra egy gátlásos lánynak????

Ez olyan mintha pucéran szaladgálnál a zárda előtt!!!

2008. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

25éves.


Én is nagyon gátlásos voltam, de most már eljutottam oda, hogy pirulás nélkül be tudok menni egy sexshopba, és vettem a páromnak vibri gyűrűt is...


Ez ugyanolyan mint a betétet megvenni egy férfi eladótól... Először hebeg és esetleg bejön a barátnődnek kell duma,egy idő után már nem is veszed észre.


A lánynak valahogy természetessé kellene tenned a tested látványát... közös zuhany vagy ilyesmi.

Lassanként ki kellene belőle üzni a szégyenérzetet,és természetessé tenni a dolgokat.

szerintem itt is lehet egy gát.

A neten egész olcsó szállást lehet találni.Tényleg el kellene szabadulnotok kettesben.

2008. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Megyünk a nyáron, azért dolgozom nagyon sokat!


Imádja a testemet, állandóan simogat.183 / 78 kg vagyok, gyúrtam régen.Mindenem megvan ami kel ;).


Régen több orgzmusa volt, ami lecsökkent 2-3havonta egyre, de azóta javítottunk havi 1 re, úgy , h 1-3 hetente 1* sexelünk :S, Sőt elmondása alapján, már többször hüvelyi orgazmusa is volt.

2008. márc. 13. 21:28
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem tudok mást mondani, csak hogy légy türelmes és várd ki a nyarat.

Ha veled kettesben sem oldódnak a gátlásai akkor kétes megmaradtok e egymás mellett. A türelem is végleges dolog, azt meg ki tudja meg tudod e várni,hogy összeköltözés után változik e a helyzet...

Előre is nagyon sok szerencsét kívánok nektek. ^_^

Elmondásod alapján szép pár vagytok, és szeretitek egymást.

Párod képes lesz feledni gátlásait, de csak bizonyos mértékig, erre számíts.

2008. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!