Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Miért vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért vonzóbb számotokra akkor egy férfi ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Szóval amíg volt/van barátnőm, addig mindig megtaláltok, kerestek. Ha meg nincs, körülbelül kerültök. Tudtok róla? Vagy ez ilyen tudatalatti ősi ösztön? Harc a domináns férfiakért?
2011. szept. 6. 13:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és szerintem némi igazság lehet azért abban amit mondasz. Ezt a jelenséget már én is megállapítottam magamban. Mondjuk ez nem jelenti, hogy valaha is ráhajtottam volna olyan pasira akinek van barátnője! :) De mikor valaki össze jött egy olyan pasival aki mondjuk korábban nem tetszett nekem, azért elgondolkodtam, hogy lehet nem is olyan rossz pasi? :) De így leírva azért mégis elég hülyeségnek tűnik. :)
2011. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Smartguy....ez pontosan így van.
2011. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Mert szemét hazug ribancok. Ha azt látják, hogy a pasinak van valakije, akkor már nem ők a legjobb csajok és ez nem tetszik nekik, így igyekeznek szétcseszni a másik örömét.
2011. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Blablablaaaaa...uccsó ez csak duma.


Mindenhez két ember kell. Ha a pasid megcsalt egy lánnyal, akkor ne csak a csajra kend. Nyisd ki a szemed inkább.

2011. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már én is megfigyeltem, lehet, hogy csak véletlen, vagy valóban kiegyensúlyozottabb olyankor az ember, nem akar görcsösen pasit/csajt szerezni magának stb.

Mondjuk én sajnos ismerek olyan lányt, aki beteg lehet, mert az a mániája, hogy ha lát egy boldog párt, akkor addig nem nyugszik amíg be nem furakodik és szét nem szedi őket (tudom mindenhez két ember kell...), szerintem ő kifejezetten szórakozásból és irigységből teszi mindezt.

2011. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14:17 szerintem addig örülj, amig ezt türik a rivàlis csajok...!! Én az a tipus vagyok, aki nem hajt màsok pasijàra, tiszteletben tartom màsok érzéseit, kapcsolatàt, a hàzassàg szentségét!Sajnos pàr kamubaràtnöm probàlkozzot be a élettàrsamnàl, és réebben is voltak ilyen gondok...én nagyon érzékeny vagyok erre...
2012. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nézd, én nem hajtok senkire, és senkit nem csábítok, ha kicsit sem látom, h bejövök neki.


ja és azóta már megcsalta a barátnőjét a pasi, de úgy vagyok vele, h ezzel számoljon el ő. én mondtam neki, h nem kéne, a többi az ő dolga. persze én érzem magam úgy, mint akit átvertek, de mi az, h tűrik a csajok? ha jól tudom, senki sem magántulajdon. so?

2012. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!