Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi kezdeményezés még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi kezdeményezés még belefér? (lány vagyok, többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy fiatal lány vagyok, akinek még sohasem volt igazi kapcsolata.(Ebből adódóan ugye nem is csókolóztam, és szűz vagyok még.)Nagyon tetszik nekem egy fiú, az iskolából. Ő 2 évfolyammal feljebb jár, mint én. Vannak közös barátaink, ismerőseink, meg úgy nagyjából ismerjük egymást.....kikorunkba találkoztunk egyszer-kétszer. Tavaly, mikor egy suliba kerültünk, akkor találkoztunk egy iskolai rendezvényen. Akkor mondta h "Te ilyen nagy lettél?....kb.5 éves korodban láttalak utoljára." Akkor az ünnepségen mellém ült. Nagyon rendes. Viszont iskolűba, azon kívül hogy köszön, és édesen mosolyog, már nem igazán szokott csinálni. Általában én megyek oda hozzá, beszélgetni. Akkor már nics gond, szivesen beszélget velem, de magától nem jönne oda. Valamelyik nap én is barátnőmet, ő pedig barátját kísérte a buszhoz. Ahogy elment a busz (rajta a barátainkkal) beszélgettünk...hazakísért.

Szerintetek is tetszem neki? Csak nem mer kezdeményezni?

Ennyi "nyomulás" még részemról belefér, hogy én kezdeményezzem a beszélgetéseket? Ugye idővel, mikor rájön h tetszik nekem, majd ő is bártabb lesz??, Segítsetek kérlek.

Minden választ szívesen várok, de a nagy hülyeségektől légyszives kíméljetek. A helyesírásom nem légyeg, tudok helyesen írni, de itt előfordulhat néhány hiba,ezért kérlek ne hordjatok le....


2011. szept. 6. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudhatom tetszel-e neki, reméljük igen. Talán a kor miatt érzi kellemetlennek a haverok előtt...a fiúk szemében a 2 év igen sok..(noha mi nők máshogy gondoljuk :D)

Ha minden nap odamész hozzá, kicsit ciki már. Egy héten egyszer -kétszer még elmegy... de azért túlzásba se kell vinni. Ha gondolod, próbáld meg neki vicceskedve mondani hogy ha legközelebb is nekem kell idejönnöm hozzád, akkor szétrúgom a segged, ( vagy amilyen stílust jónak látsz, de csipkelődve ) . Utána megláthatod mit tesz, ha ugyan úgy nem lép, akkor odamehetsz hozzá ugyan úgy, megjegyzéseket téve erre...ha pedig odamegy hozzád...akkor örülj !


Remélem segítettem, ha van még kérdésed, írj !

2011. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát, persze...azért nem mindannap megyek oda hozzá....de azért óhatatlan h folyosón ne fussunk össze egynap akár többször is.....akk mindig nyögünk egymásnak egy-egy mondatot :) (Pl. h na túlestem a ....órán, vagy ilyenek)

Még egy kérdés.....h szerinted a szülinapi ajándék már túl sok lenne? Arra gondoltam h veszek egy csokit ( azt mindenki szereti) teszek rá mondjuk egy masnit, amitől kicsit ugye ünnepiesebb lesz.....és szülinapján odanyomom a kezébe ha összefutunk, lehetőleg úgy h mások ne lássák....vagy ez túl sok? (szeptember közepén lesz a szülinapja)

2011. szept. 6. 15:47
 3/12 anonim válasza:

Szerintem abszolút oké, ha veszel neki egy csokit.

Ha tényleg úgy érez irántad, ahogyan te teszed, akkor szerintem akár ez el is indíthat valamit köztetek. :)

2011. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
korod?
2011. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
...fiatal vagyok.... 14, fiú kicsit több mint 15
2011. szept. 8. 14:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor már értem miért kérdezted meg. 15 vagyok. Én nem tartanám gáznak, ha egy lány ilyen tekintetben hozzám közeledne senki előtt. Nem hiszem, hogy a szülinapi ajándék sok lenne, nyugodtan odaadhatod más előtt is, gondolod adhatsz neki 2 puszit( bár mostanság 3 a menő vagy nem tudom :D ). Ha nem tetszel neki akkor barátként fog kezelni ezt még így konkrétan nem állapítható meg ...

Sok szerencsét :)

2011. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia, 16 éves fiú vagyok szóval a korcsoport nagyjából egyezik.

Az ajándékot én egy kicsit túlzásnak gondolom,bár én alapból nem nagyon szeretem a szülinap,névnap,karácsony és hasonló dolgokat, de lehet hogy a srác nem így gondolkozik mint én :) persze egy "boldog szülinapot" vagy hasonló szöveget biztos díjazna :)

Amúgy add elő neki szerintem hogy lesz falunap/fesztivál/mozifilm akármi de nincs kivel elmenned. Szerintem erre lépni fog, ha nem akkor sajnálom.

Egyébként az a 2 osztály lehet hogy tényleg sok neki, én sem járnék egy hetedikessel.

Remélem tudtam segíteni.

2011. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az fasza nem tudom hanyadikos vagyok, ettől függetlenül nem járnék egy hetedikessel, de 10.be járok nem 9.be :D:D:D
2011. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
mond meg neki h tetszik neked ;)és majd meglátod fog kezdeményezni meg ha haza kisért akkor szerintem te is tetszel neki ;) csak bátran
2011. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én 8.-os vagyok, ő 10!
2011. szept. 8. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!