Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Vonzódom a kollégá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vonzódom a kollégámhoz!

Figyelt kérdés
És az a legszörnyűbb, hogy 8 éve férjnél vagyok!Bár soha nincs rám ideje, én meg belefáradtam a kapcsolatunk megmentésébe.A kollégám 3 évvel fiatalabb nálam, azt hiszem én is tetszem neki, de tudja, hogy férjnél vagyok, és nem mer közeledni felém.Bűntudatom van, hogy így érzek, nem szeretném megcsalni, de egyszerűen már se aludni, se enni nem tudok, mert állandóan rá gondolok!Köszi a válaszokat:)
2011. szept. 6. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy az Vera ?
2011. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Huu.Ez nehez dolog..De szerintem ez csak egy fellangolas..A ferjed keveset torodik veled ezert torodesre vagysz..es ezt a kollegadban talalod...szerintem beszeld meg a ferjeddel es ha szereted akkor nem erdemes 8 eves hazassagot elcseszni egy uj ferfiert akivel lehet nem is lenne semmi komoly...de ha nem megy a ferjeddel a hazassagod es nem is fog valtoztatni hogy tobbet foglalkozzon veled meg jobb legyen veled,akkor ne tedd tonkre magad mellette...
2011. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ne legyen bűntudatod, mert egy kis szeretetre vágysz. Ülj le a férjeddel és mond meg neki, hogy foglalkozzon többet veled, végül is nem egy háztartási robotot vett el.
2011. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 josek ***** válasza:
100%
ezzel én is igy voltam kockáztattam és azóta boldog vagyok, 10év házasság volt mögöttem
2011. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 éves nő vagyok és most nyáron az irodába bekerült egy 21 éves srác és nagyon tetszett. Kerülgettük egymást, mígnem egy alkalommal, nyáron sokan szabadságon voltak és nem bírtunk már az érzelmünkkel és a teakonyhában alámnyúlt, simogatott harisnyán keresztül én meg bizseregtem. Azóta kétszer lefeküdtünk, de sajnos a próbaidő után elküldték, sajnos. :( Vissza ment Tatabányára.
2011. szept. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!