Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha 18 éves létemre egy 45 éves férfihez vonzódom?

Figyelt kérdés
Nincs apakomplexusom és az összes eddigi barátom is velem egykorú vagy max 4 évvel idősebb volt. De vele nagyon jól megértjük egymást és mát többször is utalt rá hogy nem bánná, ha nem csak barátok lennénk. Nem egy pocakos bácsira kell gondolni, nagyon jól néz ki a korhoz képest és emberileg is normális. Lécci csak normális válaszokat.
2011. júl. 14. 20:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
65%
nem... szüleid se örülnének neki
2011. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
83%
Hogy vonzódsz, az normális, de hogy kapcsolatba mennél vele komolyba anélkül, hogy jobban megimsernéd, nem normális.
2011. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
1,5 éve ismerem és napi szinten több órát találkozok vele
2011. júl. 14. 20:11
 4/43 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanez volt, de majd 30 volt a korkülönbség! Én 18 ő 47! Igazából 35-ösnek nézett ki. 5 évig tartott. Kor nem számít! Sok sikert! De azért voltak hátrányai is. Néha gyerekesnek tartott, az ő társasága is idősebb volt, idő kellett míg megszoktak. Végül eltávolodtunk, mert valójában kihasznált amellett, hogy szeretett! Ugyanezek egy 25 éves fiúval is előfordulhat, nem? Tiltott dolgok amúgy is jobbak. :)
2011. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
60%
nem normális.Inkább nem kommentálom:)
2011. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
74%
A mai vilàgban minden normàlis màr. Csak majd késöbb ne sajnàljad, amit tettél.
2011. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
45%
Hááát...én 20 éves vagyok és a párom 35 éves,Ő sem pocakos,sportol minden nap,szóval működni működhet,mert mi másfél éve együtt vagyunk.
2011. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
64%

20:51 vagyok

De azért arra készülj fel,hogy az elején nehéz lesz,amikor kiderül.Én is voltam akkor minden,pénzéhes qrva,családszéttépő rib****(nem gond,hogy már akkor hónapok óta külön élt a feleségétől...) meg még sorolhatnám,szóval nagyon nehéz volt.

De egy idő után hozzánk szoktak.

2011. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Normális az az, ha szeretitek egymást! Nem más fogja neked megmondani. Neki nem volt gyereke(van aki szerint ez sem normális), így nem volt kellemetlen, hogy esetleg a gyereke idősebb, mint én. :) A mai felnőttek máshogy látják, a legrosszabb egy rosz házasság! Itt nem arról van szó, hogy nem vállalna fel, vagy családot rombolnál szét, nem?
2011. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
rossz, kettő sz! , tudom... :)
2011. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!