Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, meddig mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, meddig mehetek el más fiúknál?

Figyelt kérdés
Meddig etikus? Pl. Megadhatom a számom, ha elkérik?
2011. szept. 6. 22:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

Úristeeen! Hány éves vagy kérdező? Gondolom 12-14 éves lehetsz. Már bocs de van barátod és most azt akarod megtudni meddig mehetsz más pasiknál el? Egy kapcsolat arról szól hogy mindent a párodnak, őszinteség és hűség. Ha tényleg szereted akkor nem akarsz más pasikkal ismerkedni. Ez elszomorító hogy ilyenek vannak... Előre sajnálom a pasidat... Neked hogy esne ha a barátod más lányoknak adja meg a számát?


20/F

2011. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem, bameg, nem adhatod meg a számod! Szerinted miért szokták lekérni a számod!? Nem szemezhetsz velük, nem flörtölhetz velük, nem beszélhetsz más pasikról, hogy milyen jóképűek, nem csókolózhatsz velük. Legalább is ha értelmes lány vagy és szereted a párod, mert ha igy lenne akkor a pasid lenne az első és egyetlen számu férfi az életedben és eszedbe sem jutna, hogy más pasinak ad meg a számod. De ha hülyepics@ vagy akkor ezek mind megengedettek, mivel úgyis a pinád után mész, annak meg úgyse tudsz parancsolni. Persze akkor nem értem miért kell neked komoly kapcsolat. 22F
2011. szept. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 napietus ***** válasza:
35%
"Nem szemezhetsz velük, nem flörtölhetz velük, nem beszélhetsz más pasikról, hogy milyen jóképűek" sz@r hely lenne a világ, ha ezt mindenki betartaná, akinek van pasija/csaja...innen már csak egy lépés a purdah.
2011. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Szamár24 válasza:
81%
Igen megadhatód. Sőt még a telefon számládat is add majd neki oda!
2011. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%

napietus.blog.hu


Kedves Etus! Nem tudom, te milyen néven vennéd, ha a jól tudom férjed, flörtölgetne egy másik csajjal vagy ömlengene, hogy ez a csaj ilyen jó, meg olyan jó és ilyen kedves és olyan bomba teste van, stb. Gondolom nem nagyon dijjaznád. Ha valaki velem van, akkor foglalkozzon velem. Meg van adva a lehetőség, hogy máskkal legyen és másokkal foglalkozzon, de akkor az illető nincs mit keressen mellettem, ha közben mással flörtöl. Én megadom a másiknak azt a maximális tiszteletet, hogy még csak gondolatban sem kezdek ki más nővel és azt hiszem jogos, ha ezt a másiktól is elvárom. Szerintem ez a normális és követendő példa. Nem pedig a liberális szarság, hogy nem vagyok senkié, azt csinálok, mi nekem tetszik, senkinek nem tartozom felelősséggel, még annak az embernek sem, aki szeret! :)

2011. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy hasonlitsd össze a megcsalási rátát az olyan országokban, ahol purdah-át viselnek és egy "civilizált" társadalomban. Nem véletlenül nem csalják meg a nők a férjüket. Ott még létezik neveltetés és tisztességtudat. Lehet, hogy a purdah egy kicsit túlzás lenne nálunk, de nem ártana némi érettséget és tisztességet az emberekbe önteni. :)
2011. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%

A 11:17-es és a 11:20-as kommenttel tökéletesen egyetértek.


Kedves napietus.blog.hu! Az említett kommentek szerzője jól mondja, hogy nem kell a liberális szarság. Senkinek sem vagy tulajdona, de onnantól kezdve, hogy párod van, tetszik vagy nem, bizonyos dolgokban lecsökken a szabadságod. (Vagy nem muszáj párkapcsolatban élni.) És ez nem egyenlő a rabsággal. Tudod, az tényleg igaz, hogy ha te simán flörtölgetnél más férfiakkal, akkor a férjed is jogosan fog elkezdeni más nőkkel flörtölgetni. És azt kötve hiszem, hogy neked ez tetszene. Ha mégis tetszene, akkor elég furcsa vagy...

2011. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 napietus ***** válasza:
28%

a flört játék. én inkább úgy látom, hogy pont azok csalják meg egymást, akik kifelé játszák, hogy "nekem csak a páá-áárom létezik, más pasira/nőre rá sem nézek, én vagyok a szent".


ennek amúgy semmi köze a liberalizmushoz. régebben egy asszonynak illett is egy kicsit kacérnak lenni (lánynak nem, azt megszólták érte). ez a vaskalaposság ilyen téren újabb találmány. persze, megcsalni nem szabad a házastársunkat, de hűséget fogadtunk és egymás melletti kitartást az oltár előtt, nem azt, hogy zárdába/kolostorba vonulunk.

2011. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
76%

"úgy látom, hogy pont azok csalják meg egymást, akik kifelé játszák, hogy "nekem csak a páá-áárom létezik, más pasira/nőre rá sem nézek, én vagyok a szent"


Őszintén szólva nem hiszem. A szapanoperákban lehet igy van. Én tartom magam ahhoz, amit mondtam és még egyszer se csaltam meg egyik barátnőmet sem. Pedig pasi vagyok, akik ugye álitólag szemetek éskihasználnak minden lehetőséget. Lett volna lehetőségem, de még csak nem is fordult meg a fejemben! Ellenben a hasonló gondolkodásu, szabad szellemű, a flört csak játék, nem vagyok a rabszolgád tipusu lányokkal már megjártam. :)


Lehet, hogy csak játéknak indul, de minden játék véresen komolyá fordulhat és nem mindenki tud nemet monani a csábitásra, sőt nagyon kevesek. Ha igazán boldog vagy a párod mellet, nincs szükséged flörtölgetésre másokkal. Akármióta együtt vagytok, flörtölnni, csábitani akkor is lehet őt. Ha neked ilyesmire van szükséged, akkor az azt jelenti a párodtól nem kapod meg ezt, ergó nem vagy vele boldog. Akkor meg miért vagy vele? Ilyen egyszerű.

2011. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
75%

Kivívtátok az egyenjogúságot...most, hogy egyenlő partnerként kezelünk titeket, te etikusnak találnád ha a pasid megadná egy csajnak a telefonszámát ha kéri? Jah az más mert a férfiak görények, ha ez teszik, de akkor ti is nem? Ezt kérdezni se kellene...


napietus: szerintem fejben lehet kacérkodni, ha máshol is tudsz az pont jellemzi a kapcsolatod milyenségét! Azt gondolom elvárod hogy a másik feled vak lóként közlekedjen mindenhol...

2011. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!