Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, meddig mehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, meddig mehetek el más fiúknál?

Figyelt kérdés
Meddig etikus? Pl. Megadhatom a számom, ha elkérik?
2011. szept. 6. 22:43
1 2 3
 21/30 napietus ***** válasza:
41%
minden pasi ilyen korlátolt, nem hiszem el...nem igaz, hogy nem tudtok különbséget tenni a megcsalás és egy ártatlan flört között, hihetetlen....
2011. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%
Én meg nem hiszem el, hogy minden nő ennyire könnyűvérű (durvább szót akartam használni, de inkább visszafogom magam). Hihetetlen!
2011. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
76%
Ártatlan flört...és akkor a férfiak az ösztönlények mi? Pfff szánalmas...
2011. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 napietus ***** válasza:
43%

és nem és nem...tleg nem értik :D:D:D


no, akkor próbálom egyszerűbb szavakkal, mint anya a hülyegyerekének:


kedves fiúkák! ha egy néni, aki egyébként párkapcsolatban él, visszakacsint egy bácsira, ránéz vagy beszélget vele az nem azt jelenti, hogy ők le is fekszenek egymással. de neeeem bizooony. a felnőttek is szeretnek játszani, úgy, mint ti a matchbox-szal.


na. verstand?

2011. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
80%

Érteni értjük, te nem érted, hogy értjük, mi meg azt nem értjük, miért nem érted, hogy értjük. De ez csak érted mondjuk.

Namindegy.


SZóval, értjük mi, csak nem fogadjuk el. Az én párom ne kacsintgasson más bácsikra, még játékból se, és ne csak testi, hanem (ami jól kimaradt az első oldalon) lelki szinten is csak az enyém legyen. Bármilyen, a legkisebb más felé irányuló kacérkodás elfogadhatatlan. Nálam/nálunk legalábbis.

2011. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
80%
Szerintem hármunk közül nem a férfiszakasz a hülye...én férfinak érzem magam a barátnőm mellett flört nélkül is! Neked meg szükséged is lesz rá úgy látszik örökre...
2011. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
67%
Hát kedves Etus, ha igy gondolkozik egy "felnőt" nő harminc évesen, akkor ne is csodálkozzunk, hogy a legtöbb tini ribanc.
2011. szept. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek az előző 2 válaszolóval. Szomorú hogy ilyenek vannak. Te úgy látszik érzel valamilyen késztetést ez iránt ami arra enged következtetni hogy nem becsülnek meg téged elégé. Sajnos eben a rothadt világban ezt adják tudtára mindenkinek és a legtöbb embernél a hűség egy fikarcnyit sincs benne. Én hogy hogy nem érzem ezt a késztetést arra hogy szemezgessek meg meg adjam más lányoknak a számom? Pedig az első barátnőmmel vagyok együtt már lassan 2 éve és mégsem érdekel más csak is ő. Szerintem aki ilyet csinál hogy flörtölget, megadja a számát másnak vagy csak egyszerűen pl lány esetéven férfiakkal ismerkedik az erkölcstelen és szemétség. Én az első adandó alkalom után kihajítanám a francba ha ilyet merne csinálni párom. Mert akkor már ez azt jelenti hogy már nem igen érdeklem őt.


20/F

2011. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 napietus ***** válasza:
kissé mintha merevek lennétek fiatal korotok ellenére. férjem max. nevet rajta, hogy folyatják utánam a nyáluka, mikor azt hiszik, van esélyük :D
2011. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
80%
kissé mintha ringyó lennél férjes asszony létedre...
2011. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!