Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járhatnék-e egy nálam 3 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járhatnék-e egy nálam 3 évvel fiatalabb fiúval? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 3 évvel fiatalabb nálam, szeret és én is őt, de kicsit zavar a korkülönbség.
2011. szept. 7. 00:39
1 2
 1/17 spsux ***** válasza:
64%
nem, mert megbüntet a rendőr
2011. szept. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

14 éves még gyerek,betöltötte már egyátalán?

ilyenkor szívom a fogam én rám mér nem akaszkodtak a jó 17 éves buxák hjaaj istenem de jó is lett volna

2011. szept. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes...járhatsz vele,de még elég éretlen,hiába mutatja,hogy nem az...
2011. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
voltak már idősebb barataim is, mégis szerintem erettebb mint ők
2011. szept. 7. 00:49
 5/17 kettu válasza:
45%
nem járhatsz bünteti a törvény...
2011. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
nyugodttan járhatsz, nekem is van egy 14 éves pasim 15/L
2011. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Istenem de sok az idióta!


Azt, hogy JÁRSZ vele... Puszilgatjátok egymást, meg moziba mentek nem bünteti a törvény! Ha ennél többre kerülne sor, önmagában azt SEM bünteti a törvény, kivéve, ha a kissrác elszalad sírva a rendőrségre, hogy megerőszakoltad, vagy ha a szülei pszichopata módon - vagy netán jogosan - túlságosan féltik tőled és inkább feljelentenek, mintsem veled lehessen...


Szóval igen járhatsz vele, csak mielőtt egymásnak estek haverkodj össze a szüleivel :) És ne erőszakold meg!

2011. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
le is feküdnél vele?
2011. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ. amugy nem, nem akarok csak úgy neki esni
2011. szept. 7. 08:30
 10/17 anonim ***** válasza:

te még szűz vagy? ha nem, akkor azért elég nehéz lesz kivárni, hogy idősebb legyen a srác...

hány barátod volt eddig, akikkel komolyabb dolgok is történtek? mind idősebb volt?

2011. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!