Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj összeköltözni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj összeköltözni, mert nem tudunk találkozni. Érdemes?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a párommal,viszont most ugy néz ki h összeköltözünk egy albérletbe mivel nekem ott van melom és sulim,ill ö is ott akar melot keresni,mert ö nem dolgozik 8 honapja. Viszont a probléma az, hogy ma belenéztem a facebookjába és megtaláltam régi leveleket,amiket nem töröltek ki teljesen,csak archiválta..vagyis kb pár naposak, 1-2 hetesek, 1-2 honaposak.. folyamatosan. Csajokkal társalog,régi exekkel,régi szexpartnerekkel,olyan csajokkal akiket füzött de nem jött össze..Velük beszél ki engem, és ha összeveszünk,akk exeinek írja h milye kár h már nincsenek együtt,találkozzanak,mert hiányzik neki stb. Nem tudja h olvastam a leveleket, csak egyrölm tud amit láttam.Arra azt mondta, h csak azért írta a csajnak h hiányzik,meg jo lenne ujrakezdeni,mert engem akart elfelejteni...Érdemes összeköltöznöm vele? Ha ilyeneket csinál? Én is kibeszéltem őt a barátaimmal,akik ovodás korom ,középsuli ota megvannak, de ö pedig szinte csak csajokkal beszél ki engem.. És azért nem dolgozik mert h akk nem tudna velem találkozni..azt akarja költözzünk össze,és utána néz melot.. de félek h nem fog találni gyorsan, hiába hajtom h elöbb nézzen melot,addig én is feljárok naponta a 60km-re levö városba mert ott van melom..neki is akkora táv csak másik iránybol..

22-N, 28-F


2011. szept. 7. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne költözz vele össze, még a végén a nyakadon marad és nem fog munkát keresni.
2011. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
szerintem se, 5 hónap az semmi. és tényleg meg van az esélye, hogy nem fog munkát keresni. várjatok még vele, ettől még a hétvégéket együtt tölthetitek, és igazából az sem a világ vége, ha hetente csak egyszer találkoztok. tudom, hogy szar, meg jobb minden nap, de túl lehet élni:) és ha már ismered, meg van melója, akkor lehet ezen a kérdésen gondolkozni.
2011. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem tudunk hétvégén sem igazán találkozni,mert H-CS melozok, SZ-V suli.. és tanulnom is kellene néha,meg szülöket is meglátogatni. Tehát vagy társul hozzám,és együtt lakunk vagy vége teljesen.. Szeretem,de így nem bízok benne h hüséges,ill h tényleg fog pénzt keresni.
2011. szept. 7. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Tudod mi hogy költöztünk össze most? Majdnem 4 éve vagyunk együtt, fülig szerelmesek vagyunk egymásba, nem bírjuk ki, hogy egy nap is ne lássuk a másikat, a tavalyi évben szinte minden nap átmentünk egymás albérletébe együtt aludni, így anyagi okokból is előnyösebb. Azért költözünk össze, mert úgy gondoljuk, hogy az eddig együtt töltött idő során megérettünk egy ilyen lépésre. Mert ez bizony komoly lépés egy kapcsolatban.

Ha egy éve lettünk volna együtt, akkor nem költöztem volna össze vele.

Ha igazán szeretitek egymást, akkor meg tudjátok oldani a találkákat. Nekem is sok mindenről le kellett mondanom, hogy Vele is lehessek, de megtettem, mert szeretem.

De azok alapján, amiket írtál, nálatok nem rózsaszín ködben úsztok, legalább is ő biztos nem, sőt az egész érzelmi világa irányodban kétségbe vonható.

Nekem olybá tűnik, hogy ki akar használni, összeköltözni, hogy aztán te fizess mindent, amíg ő arra hivatkozik, hogy nincs állása, aztán amint lesz állása, lelép fizetés nélkül...

Én nem mennék bele ebbe, de még azt is meggondolnám a levelek után, hogy vele maradjak e. Mindenesetre jól elbeszélgetnék vele.

20/L

2011. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján k-ra felesleges! Nehogy összeköltözz vele! Ő már unja a kapcsolatotokat! Ebből semmi jó nem sülhet ki!
2011. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!