Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti milyen lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen lányt választanátok? Aki karcsú de csúnya arca van, vagy aki duci de nagyon szép arca van?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk senki sem tökéletes :) Ti melyik lányt választanátok?
2011. szept. 7. 18:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%

Aki ducinak hívja magát az általában már a kövér kategóriában van, csak szépíteni akarja a dolgot.


Talán linkelj képet, hogy mennyire vagy duci.

2011. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
én nem a duci vagyok hanem a csúnya arcú :)
2011. szept. 7. 18:55
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!

Én inkább a szép arcút, mivel a ducit amúgy is jobban kedvelem!

2011. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
24%

Na, ez azért nem ennyire egyszerű.

Van olyan duci lány, akinek vékony a dereka, klassz homokóra alkata van, és nagy, bomba mellei.

Meg van olyan vékony, akinek nincs is melle, löttyedt a feneke, a többség még görbén is áll. A görbe, formátlan lábakról nem is beszélve.

A vékonyság még egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy valakinek jó alakja is van. Plusz ehhez még egy ronda fej... fújj

2011. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
karcsú lány nem vékony.... és nincsenek görbe lábaim sem pedig gröbeségem... és az a duci lány olyan hogy egy kicsit nagy a hasa meg a combja és igen, nagyon a mellei :( nekem nem nagyok de viszon szerintem csinos vagyok. csak az arcom gáz de az nagyon. neki meg nagyon szép az arca hiába nem karcsú
2011. szept. 7. 19:13
 16/23 anonim ***** válasza:
60%
a duci szép arcúak általában beképzeltek szoktak lenni mert azt hiszik magukról hogy olyan tökéletesek inkább karcsú csúnya arcú lányt választanék de amúgy se a küldő számít hanem az hogy mi van belül :)
2011. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%
A vékony, csúnya arcút választanám, mert a dagadtak rondák.
2011. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

UTALOM A DAGADT VIZILO NOKET.

Inkabb legyen szep karcsu, ami startbol izgato, az arca pedig nem lenyeges.Elvegre a szemelyisege a legfontosabb meg.

24F

2011. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
azért tök rendes itt mindenki, amíg azt hittétek, hogy duciönbizalomnövelő kérdés ez, addig a ducit tartottátok szépnek, amikor meg kiderült, hogy a karcsú lány az, akkor rögtön a karcsút választottátok :)
2011. szept. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan már... Mindenki tudja, hogy a "duci" (dagadt) a kérdezö, csak azért írja, hogy ö a karcsú, hogy ne tünjön olyan egyértelmünek, hogy magát akarja magasztalni.


Amúgy pedig sok a különbözö ember, van akinek bejönnek a dagadtak, van akinek nem. Ennyit erröl :)

2011. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!