Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltúloztam, túl sokat akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltúloztam, túl sokat akarok Vele lenni? Vagy már nem szeret és megunt? Mit tennél?

Figyelt kérdés

barátommal nyári szünetben minden 2.napon találkoztunk Ő is akarta, énis tökjó volt...

multhéten elkezdődött a suli együtt voltunk péntektől vasárnapig. Ezen a héten csak ma tudtunk találkozni eddig, mert nekem sűrű az órarendem, vagy mikor 4-5kor végzek csak, ő meg pl 1kor

Mondja hogy hogyan töltsük együtt a 7végét, mire gondoltam?

Mondom nekem mindegy, döntsön Ő. (Tudni kell, hogy nem szeretek én dönteni, mert akkor úgyérzem ráakaszkodom)

Mondja hogy ott aludhatok péntek éjjel és szombaton hazajövök vagy szombat éjjel és vasárnap jövök haza.

Azt hittem megint felajánlja hogy péntektől vasárnapig legyünk együtt, elég rosszul esett... mivan nem akar annyit velem lenni?

Mikor szóvá tettem neki aztmondta "Igen nekem úgyis totál jó... csak te mondtad h neked mind1, én szerettem vna ha elmondod a véleményed"...egész nap semleges voltam vele, láttam h rosszul esik neki... aztán aludtam vagyis ugy csináltam :)és mondta hogy "nagyon szeretlek tudod?" azthitte alszom:)

Utána már mondta h legyen akkor ugy h péntektől vasárnapig.

De mostmeg úgy érzem hogy csak azért mondja hogy nekem igazam legyen, és Ő nemis akarja:(

Tök hülyén érzem maga, lehet az lenne a legjobb ha 7végén nemis taliznék vele, mert megunt??? Értitek? ráadásul neki pénteken nincs is suli...szal ő bőven ráérne...mostmeg h szoltam neki tökre ugyérzem h rámartam magam és nemis akarja csak beleegyezik:S


2011. szept. 7. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük ezt fordítva, ha ő lenne a lány ezen agyalna, még jó, hogy nem az:

"Megkérdeztem, hogy hogy találkozzunk a hétvégén, és vártam, hogy majd bejelenti, hogy péntektől vasárnapig legyünk együtt.. erre benyögi, hogy neki mindegy, döntsek én.. ha ennyire nem akar találkozni, meg neki mindegy, gondoltam, kössünk kompromisszumot, akkor találkozzunk csak két napot. Így tudna ő is tanulni, meg én is, ha van valami hétvégi tanulnivaló, stb, úgyis annyi órája van szegénynek.. Erre besértődött! "

2011. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem ezen fölösleges problémázni.

Így is sokat voltatok együtt. Meg péntektől-vasárnapig is soknak számít, én nem aludhatok a barátomnál...

Szerintem valóban azért mondta úgy, hogy te is mondj rá valamit.

De amit leírtál abból úgy tünik, hogy szeret nagyon is ..és inkább veled van mint a barátokkal. Viszont ezzel vigyázz, mert nem jó ha mindig,mindig ésss mindig csak együtt vagytok néha kell a barátokkal is.

Egyrészt mert túl sok lehet együtt és már kevésbé lesz érdekes, másrészt egy idő után zárkába érezheti magát.

2011. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

KOMMUNIKÁCIÓ!!!

Mond, amit akarsz! Ne mindig ő döntsön, egyszer te-egyszer ő!

Dehogy unt meg, ha megunt volna akkor nem akarna veled lenni és hülye kifogásokat keresne.

Amugy nem kell mindig együtt lenni, te is foglald el magad. Szerintem te túl sokat agyalsz és minden gondolatod körülötte forog és gondolom még nagyon fiatal is lehetsz.

Szóval a tanácsom, élvezd a kapcsolatot nincs semmi gond, és ne is keress ott problémát ahol nincs.

Szép hétvégét!

2011. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De hülye vagy istenem...ezen megsértődni...
2011. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!