Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélgetnék vele, de nem merek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetnék vele, de nem merek?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú akihez nem merek hozzá szólni se.Max köszönni :$

De beszélgetni nem merek vele.Tetszik nekem.Azt mondta hogy ha beszélgetnénk lehetne több köztünk.Ma a bnőmmel amikor felszálltunk a buszra akkor ott ült.:D Direkt leültünk elé , utána a pasinak a haverja jött.ő nyolcadikos én meg 9 furi tudom de..ezt hagyjuk..

Pedig köszöntünk neki,de nem merek hozzá szólni,pedig annyira beszélgetnék vele,de mégsem merek,félek hogy beégek előtte..:$ nem tudom mit beszéljek vele..pedig :( sgítsetek,annyira jópasiiii :))))))


2011. szept. 7. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
fogd meg a makkját és mond azt hogy KUKIMASSZÍROZÁS!
2011. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Legyen önbizalmad. :)


Kicsit lámpalázas vagy. :) Nyugalom. Ez az első. Utána teríts fel vele valami témát. Tök mindegy, hogy mit.

2011. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nyugodtan menj oda hozzá még ha "bénázol" is azt aranyosnak fogja tartani és nem cikisnek. kérdezd meg milyen napja volt halgasd végig majd ő is valoszinü vissza fog kérdezni és ezután megy minden magától :) sok sikert
2011. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nah ha eljutottál a köszönésig az már elég nagy szint de ha állandóan csak köszöngetsz neki akkor előbb vagy utóbb elege lesz belőled szerintem kezdeményezz meg egy beszélgetést azzal hogy megkérdezed hogyvan ha az személyesen nem mersz irj neki a mindenki által ismert közösségi oldalon !
2011. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ó köszi még segítsetek,nem merem :(


Meg igazából most ő is azt várja,hogy menjek oda beszélgetni,meg én is azt várom hogy jöjjön oda.Most mindketten azt várjuk hogy lépjen a másik.De ő csak 2 hetet járt a bnőjével mer szingli akar lenni xd furi,hiszen focista -.- :D De amúgy flörtölgettünk facén meg jókat hülyültünk.

2011. szept. 7. 20:47
 6/7 A kérdező kommentje:
pedig azt mondta a arátnőm hogy öszeakar engem hozni vele mer nagyon össze illünk :D
2011. szept. 7. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem jól esne, ha egy lány elkezdene velem beszélni, ha nekem nem jön be akkor max nem lesz belőle semmi. 18F
2011. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!