Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fér meg együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér meg együtt egy párkapcsolatban egy optimista férfi és egy pesszimista nő?

Figyelt kérdés
Barátom elég optimista, mindig jókedvű barátkozó, a társaság központja, nélküle nem buli a buli, én pedig a teljesen ellentéte vagyok. Mindig itthon ülök, nincsenek barátaim, bezárkózott és pesszimista vagyok. Távkapcsolatban élünk, ami még számomra rátesz a dologra. Mennyire akadályozhat ez bármit a viszonyunkban?
2010. márc. 15. 12:50
 1/9 anonim válasza:
73%
Az ellentétek vonzzák egymást.
2010. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem mindegy, úgyis mindjárt vége a kapcsolatotoknak. Itt meg úgysem kapsz értelmes választ.
2010. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a hasonlóval.

:)

2010. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jézusom, hirtelen azthittem,hogy ezt a kérdést én írtam ki :D
2010. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a,úgy ez hülyeség amit az előző írt, hogy "úgyis vége a kapcsolatotoknak" mi 1 éve vagyunk együtt, és ő csak segít a helyzetemen, mióta vele vagyok sokkal könyebben barátkozom.. és jobban viselem az idegen társaságokat is
2010. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva volt, és szerintem ez egy ideig működhet, de nem hosszú távon.

A volt barátomat halálra idegesítette, hogy mindig pörgök, nem hagyok neki se egy perc nyugtot sem, hogy vendégeket hívok csak úgy spontán, hogy minek kell eljárogatni a berátnőimmel.

Engem meg az, hogy hogy lehet egész nap a falat nézni, mi a jó abban, hogy otthon ül, néha személyes sértésnek vettem, hogy nem akar velem eljönni sehova, amikor esetleg nekem fontos lenne, és folyton nyavajgott, hogy ez nem jó, az nem jó, ez nem fog sikerülni, meg az nem. Meg pakolászott a lakásban, mert persze nem tudott magával mit kezdeni amíg egyedül volt otthon, az agyamra ment és én is az övére.

Sajnálom, de ez az igazság. Az ellentétek valóban vonzzák egymást, de itt ki is merül, ahhoz, hogy működjön egy kapcsolat jobb mindenkinek magához hasonló vérmérsékletű embert választani.

A távkacslat ez esetben rövidebb ideig elfedheti az ellentéteket. Mi együtt éltünk, ez a párosítás mindkét félnek nyűg... Persze mindig vannak kivételek.

2010. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az ellentétek vonzzák egymást"


urban legend

2010. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha tudod, hogy veled mi a gond akkor miért nem változtatsz rajta?Szereted?Mégis önző vagy?Talán többet kellene találkoznotok, és beszélgetnetek, meg elmenni néha bulizni és nem otthon poshadni, és azon keseregni, hogy a pasim meg milyen jól érzi magát!!!!!
2010. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látom a másik kérdésed is... Látod, a fő gond nem az optimistasággal, meg pesszimistasággal van, a kapcs. más miatt nem működik :S De alapjáraton nem lenne baj, ha mások lennétek, mi is kiegészítjük egymást a párommal. Vkiknél ez működik, másoknál nem.
2010. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!