Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne szeress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne szeressenek belém a fiú barátaim?

Figyelt kérdés
Na szóval az a probléma, hogy az esetek 90%-ában belém szeretnek a fiú barátaim. Az nem zavar, sőt jól is esik, ha tetszek nekik, de több képes tönkretenni egy egész baráti közösséget. Mármint tegyük fel van egy fiú, akibe szerelmes egy barátnőm/osztálytársnőm/a közösség tagja, és a fiú pedig belém szerelmes. Erre már csak ráadásként jön, hogyha össze is hasonlít az illető lánnyal, és esetleg ócsárolja. Pedig tőlem vannak ezerszer szebbek, és azt sem értem az ilyesfajta véleményeket miért nem tartja meg magának. Ez elég kellemetlen. A múltkori incidens is rontott egy kapcsolatomon, ha most kiderül, hogy akibe a lány szerelmes, engem szeret, megőrülök. Nem mehet tönkre...most minden tökéletes... Persze aki nekem tetszene, annak valószínűleg nem tetszek. Logikus. Mit csináljak?
2011. szept. 8. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálsz vmit amitől "sexynek" tünsz?? vagy csak simán beszélgetsz??
2011. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Simán beszélgetek. Még nőiesnek sem mondanám magamat. A mellemet sem teszem ki. Sőt, inkább haverkodok velük, néha ugratom őket. Semmi komoly. Pont, mint bárki más. Arra a fiúra már ránézni is alig merek aki tetszik barátnőmnek. A múltkor is otthagytam a tesizsákomat, és utánam hozta. Akkor is majd elbújtam a föld alá, pedig nem voltam hibás.
2011. szept. 8. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:

De irigyellek.... Nekem meg az ellenkező a problémám. Csak barátnak vagyok jó. :/

Örülj neki!


20/l

2011. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, jól esik, csak így sincsen közeli lány barátnőm. Van egy legjobb barátnőm, akivel már évek óta tartom a kapcsolatot, de az osztályban nincs.. Szinte mindenkivel jóban vagyok alap szinten, de nem barátnők... Mindenki más már csoportosult, de nekem van vagy 3 fiú barátom, és egy lány osztálytársam/haverom a kis csapatunkban. Félek, hogy tönkre teszi ez az egész...
2011. szept. 8. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valószínűleg nagyon szép vagy.


Keress egy nálad szebb lányt. Ő legyen a legjobb barátnőd.

2011. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzetedet. Velem ugyan így van, csak nálunk én vagyok az egyetlen lány az osztályban. Nekem is több barátságom tönkre ment emiatt, pedig én se vagyok hűű de szép, és nem is csinálok semmi különöset. Sajnos én se tudok segíteni, még magamon se.
2011. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!