Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki az első szerelmi csalódás után nem képes újra szeretni?

Figyelt kérdés
Mármint szerelemmel. Még nagyon fiatal vagyok, de lassan egy éve van egy fiú barátom, aki minden szempontból hozzám illik, kivéve, hogy alacsonyabb... Nagyon sokat gondolkozok rajta, hogy mit is érzek iránta. Néha erősen dobog a szívem, ha rágondolok, és szeretnék tetszeni neki. Ekkora gond lenne a magasság? Létezik ilyen? Nem vagyok képes szeretni? Egyébként 12 évesen voltam először szerelmes, azóta sem. 15/L
2011. szept. 8. 22:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
23:00 Nem igazán szoktam ismeretlen fiúkkal ismerkedni, nem is tudnék hol, mivel nem járok buliba, se semmi. Interneten pedig nem akarok. Van 2-3 fiú barátom, és ennyi. Azért furcsállom, hogy itt tartok, mert tavaly ilyenkor is ugyan itt jártam.
2011. szept. 8. 23:04
 12/21 anonim ***** válasza:
Csöndes típus vagy?
2011. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az élet nem lóverseny, az élet hosszú. Lassú léptekkel kell járni, de azok legyenek biztosak. Ne akarj mindent egy ugrással elérni, nem erről szól az élet. A szerelem majd jön akkor amikor. Ha nem akarsz ismerkedni, akkor nem kell. 15 éves vagy, nem maradtál le semmiről, majd később ismerkedsz akkor. Fedezd fel önmagad, azt aki vagy, éljél, csinálj amit szeretnél. :) A szerelem miatt ne aggódj 15 évesen.


24/F, gondoltam leírom, mindig csak azt látod hogy 91% :D

2011. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is a magassággal van a gond. Mert, ha magasabb lenne nálam, már nem érdekelne, hogy osztálytárs. Nem igazán csendes típus. Bár azért nem is a 'be sem áll a szája' kaszt. Az emberek szerint jó a humorom. :)
2011. szept. 8. 23:06
 15/21 A kérdező kommentje:
ma 23:06 Én is valahogy így terveztem. A vele kapcsolatos dolgokat is, hogy még ráérek bőven, most tökéletes így ahogy van. Csak nem szeretném azt sem, hogy rossz irányba változzon, vagy valaki mással jöjjön össze. Viszont ameddig nem érzem a gyomromban, és a mellkasomban, hogy szeretem, addig nincs mit tenni. Az, hogy néha gyorsabban dobog a szívem, nem jelent semmit. :)
2011. szept. 8. 23:09
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van most a környezetemben több korombeli lány, tegnap elkísértem az egyiket haza, jót sétáltunk, jót nevetgéltünk, kicsit ráéreztünk egymásra, de nem éreztem hogy akkor én itt most csókolózni szeretnék vagy bármi. De jó volt vele, majd idővel látom, hogy mi lesz mi nem, de nem szabad erőltetni. Tegnap valaki azt mondta, hogy lehet azért nem találok most barátnőt, mert nem egyre koncentrálok, hanem többre. Mondjuk egyikre sem nyomulok, csak finoman próbálkozom nagy ritkán. Na nem baj.


24/F

2011. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Na de azt se felejtsd el, hogy nincs semmi testi kapcsolat köztetek, nem vagytok úgy egymásra hangolódva. Én lehet a helyedben kicsit rányomulnék, azért az élet arról sem szól, hogy mindenre várjunk, majd lesz valami alapon. :D Lehet ha elcsattanna az első csók, akkor levetkőznéd ezt a sok blokkot, hogy milyen magas, szerelmes leszek-e, stb. A döntés a tiéd, nem feladat most még 15 évesen lehorgonyozni egy életre valaki mellett, inkább tapasztalj.
2011. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami, és mivel emberileg is közel áll hozzám emiatt akadályét sem látnám, hogy megöleljem, megcsókoljuk egymást, randizzunk. Örülnék neki. De osztálytársam. Hamar terjednek a hírek, és a végén még kineveznek az osztály r*bancának, csak mert van egy pár fiú akinek tetszek, plusz még ez is...
2011. szept. 8. 23:15
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Sok benned a blokk. Milyen magas, szerelmes leszek-e, mit szólnak a többiek.

Az első ne érdekeljen, nem jelent semmit.

A második kiderül akkor ha már benne vagy a kapcsolatban.

Az utóbbi meg tényleg a leszarható kategória, maximum irigyek a többiek. Semmi közük hozzá, hogy te mikor kivel miért.

Amíg ezeket nem küzdöd le, addig nem lesz szerelem. Nem csak vele, mással sem. Mert ilyen alapon mit fog szólni hozzá anyukád, apukád, barátnőid, stb. Ne más miatt keress magadnak párt, hanem magad miatt. Ne másnak akarj megfelelni, hanem magadnak.

2011. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, sokat segítettél. Egyelőre úszok az árra, és nem rágom magamat felesleges dolgokon. Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 8. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!